PS4 Türkçe YAMA God Of War 4 Türkçe Yama Bulamadım Var mı ?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Türkçe Yama İstekleriniz kategorisinde rapermsk tarafından oluşturulan God Of War 4 Türkçe Yama Bulamadım Var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,322 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Türkçe Yama İstekleriniz
Konu Başlığı God Of War 4 Türkçe Yama Bulamadım Var mı ?
Konbuyu başlatan rapermsk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan k4z4maa

rapermsk

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 6, 2022
14
1
3
Merhaba arkadaşlar konu varsa kusura bakmayın bulamadım . Ps4 God Of War 4 Türkçe Yama varmı çıkacak mı ?

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
248
139
43
Merhaba arkadaşlar konu varsa kusura bakmayın bulamadım . Ps4 God Of War 4 Türkçe Yama varmı çıkacak mı ?
God of War 4 diye kastettiğiniz 2018 PS4 God of War oyunu ise zaten orjinalinde Türkçe Altyazılı olduğu için yama bulamazsınız.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu linkteki oyunu ve updatelerini yükleyip oynayabilirsiniz.

mococo

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 15, 2021
21
1
3
bende de aynı sorun olmuştu. cusa kodu farklı versiyon vardı elimde. türkce dil desteği yoktu. yama bulamamıştım. arkadaş da aynı sorunu yaşıyor büyük ihtimalle.

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
248
139
43
Sizdeki sürüm CUSA7408 olabilir. Onun için üstteki mesajımda Türkçe Altyazılı orjinal oyun linkini verdim. Eğer yanlış sürüm mevcutsa ps4 ten kaldırıp verdiğim linkteki 2 sürümden birini yükleyiniz. Ben CUSA7410 sürüm v1.35 yaması dahil sorunsuz şekilde oynamıştım.