God of war Ragnarok atherus bug

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde obivankenobi tarafından oluşturulan God of war Ragnarok atherus bug başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı God of war Ragnarok atherus bug
Konbuyu başlatan obivankenobi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lars_alexandersson1

obivankenobi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2017
80
9
8
16,bölümde yuvaları patlattığımız bölüm sonunda oyun ilerlemiyor yüzeye çık deniliyor ama oyun ilerlemiyor ne yapabiliriz

OqDaYy

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
73
4
8
Oyunda Hile Kullandinmi? Bazen hileden kaynaklida Olabiliyor Oyunun Kayit Noktasindan degil de 10-15 dk Gerisinden Başla Hile Kullaniyorsan da Kapa

obivankenobi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2017
80
9
8
yok hocam hile falan yok dediğim gibi bölümün en başından oynadım tüm kovanları patlattıktan sonra yüzeye çıkın diyor ama oyun orda kalıyor

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
114
35
28
yok hocam hile falan yok dediğim gibi bölümün en başından oynadım tüm kovanları patlattıktan sonra yüzeye çıkın diyor ama oyun orda kalıyor
Bende Ps4 te mesela Days Gone oyununda hile yaptığımda oyun kafayı yiyordu ya kayıt almıyordu ya etraftaki envanterleri toplamama izin vermiyordu bu tarz hatalar olabiliyor tabi hile kullandıysanız hiçbir şekilde hile kullanmadım diyorsanız ve ona rağmen bu sorun oluyorsa oyunun update dosyasını yükleyiniz oda olmaz ise mecbur en baştan yada 2-3 bölüm geriden bir şekilde başlamanız lazım başka çözümü yok benzer sorunu days gone oyununda yaşamıştım ama benim ki hile kaynaklı bir hataydı oyunu en baştan başlamak zorunda kalmıştım.

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
114
35
28
2,04 yamayıda indireyim bakalım ne olacak
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

2,04 yama ile sorun düzeldi.
Tahmin ettiğim gibi güncelleme vs gerekliymiş bende Ps5 te last of us part 2 yi oynarken cd yi taktım oyunun güncelleme dosyasını kurmadığım zaman beni oyundan ara ara atıyordu. Sonra oyunun en son güncellemesini kurdum düzeldi.