Switch Homebrew GoldBricks NSZ Dosya Kurulum Aracı

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Homebrew kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan GoldBricks NSZ Dosya Kurulum Aracı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 174 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Homebrew
Konu Başlığı GoldBricks NSZ Dosya Kurulum Aracı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fear86

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,261
21,255
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
GoldBricks uygulaması ile kırık switch konsollarınıza NSP ve NSZ oyunları uygulamaları yükleyebilirsiniz

NSZ dosya formatı NSP oyunlarının sıkıştırılmış formatıdır,örnek verecek olur isek 5gb'lik bir oyunun sıkıştırılmış hali 3gb'ye düşebilir,buda oyunu internetten indirirken daha çabuk indirmenizi sağlayacaktır

Forum sitemizde verdiğimiz NSP oyunların yanı sıra NSZ oyunlarınıda paylaşıma sunacağız

Sizlerde forum sitemizden oyun indirirken NSZ uzantılı bir oyun ile karşılaşırsanız GoldBricks uygulaması ile NSZ oyunları kurabilirsiniz

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ALTERNATİF
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

sadatkonak

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 14, 2018
11
5
3
GoldBricks uygulaması ile kırık switch konsollarınıza NSP ve NSZ oyunları uygulamaları yükleyebilirsiniz

NSZ dosya formatı NSP oyunlarının sıkıştırılmış formatıdır,örnek verecek olur isek 5gb'lik bir oyunun sıkıştırılmış hali 3gb'ye düşebilir,buda oyunu internetten indirirken daha çabuk indirmenizi sağlayacaktır

Forum sitemizde verdiğimiz NSP oyunların yanı sıra NSZ oyunlarınıda paylaşıma sunacağız

Sizlerde forum sitemizden oyun indirirken NSZ uzantılı bir oyun ile karşılaşırsanız GoldBricks uygulaması ile NSZ oyunları kurabilirsiniz

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ALTERNATİF
[Gizli içerik]
teşekkürler
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

NSZ uzantısı atmoshere kurulmuyomu denedim olmadı GoldBricks programla

Son düzenleme:

fear86

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 18, 2019
56
2
8
teşekkürler
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

NSZ uzantısı atmoshere kurulmuyomu denedim olmadı GoldBricks programla
Bende de ayni problem oldu, Atmosphere ile yuklemeye denedim kac kere ama malesef olmadi, Goldbricks yuklendikten sonra basinca error ile karsilasiyorum!