Switch Homebrew Goldleaf Dosya Yöneticisi ve Araç Takımı

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Homebrew kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Goldleaf Dosya Yöneticisi ve Araç Takımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Homebrew
Konu Başlığı Goldleaf Dosya Yöneticisi ve Araç Takımı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manyetique

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,950
20,500
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Kırık nintendo swicth konsolunuzda kullanabileceğiniz harika bir homebrew yayımlandı

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
ile nsp oyunları yükleyebilir nand ve sd kart file manager özelliğine de sahiptir, 3DS konsollarında kullanılan FBI programına eş değer gibidir

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

mmorgara

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 19, 2018
36
4
8
teşekkürler bir sorunum var bu programla yüklediğim oyunların sadece 2 tanesi açılıyor error code 2002 - 0001 hatası alıyorum bu sorunu nasıl çöze bilirim? Yardımcı olan herkeze şimdiden çok teşekkürler.

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,950
20,500
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
teşekkürler bir sorunum var bu programla yüklediğim oyunların sadece 2 tanesi açılıyor error code 2002 - 0001 hatası alıyorum bu sorunu nasıl çöze bilirim? Yardımcı olan herkeze şimdiden çok teşekkürler.
Ben oyunları genelde tinfoil ile kuruyorum ve sorun yaşamadım,hata aldığınız oyunları tinfoil ile kurmayı denedinizmi ?

mmorgara

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 19, 2018
36
4
8
sitenizden ilk tinfoil indirmiştim tinfo il ile yüklediğim tüm oyunlar çalıştı,

ama tinfoil sadece fat32 hafıza kartında çalışıyor.

kartı exfat formatında biçimlendirdiğimde tinfoil gözükmüyor ama gold leaf dopus ile yüklemeyi başardım
bu seferde sadece 2 adet oyun çalıştı birisi de ilk çalışmadı güncelleme dosyasından sonra oda çalıştı

ama diğerlerine güncelleme dosyası yüklesemde çalışmıyor
bu tinfoil programını karta atmak için forumda yazdığınız şekilde atsakta gözükmüyor youtubeden başka program ve sd karta atılacak dosyalar indirdim onlarla çalıştırıyorum.

siz exfat biçimli hafıza kartına 4 gb dan büyük oyunları yüklemeyi başardınız.

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,950
20,500
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
sitenizden ilk tinfoil indirmiştim tinfo il ile yüklediğim tüm oyunlar çalıştı,

ama tinfoil sadece fat32 hafıza kartında çalışıyor.

kartı exfat formatında biçimlendirdiğimde tinfoil gözükmüyor ama gold leaf dopus ile yüklemeyi başardım
bu seferde sadece 2 adet oyun çalıştı birisi de ilk çalışmadı güncelleme dosyasından sonra oda çalıştı

ama diğerlerine güncelleme dosyası yüklesemde çalışmıyor
bu tinfoil programını karta atmak için forumda yazdığınız şekilde atsakta gözükmüyor youtubeden başka program ve sd karta atılacak dosyalar indirdim onlarla çalıştırıyorum.

siz exfat biçimli hafıza kartına 4 gb dan büyük oyunları yüklemeyi başardınız.
Fat32 hafıza kartına 4gb den büyük oyunları atamadığımız için hafıza kartını konsol üzerinden formatlayarak exFAT formatına çevirin

Tinfoil exFAT formatında da sorunsuzca çalışır,yani kullanan herkes tinfoil'i exFAT formatında kullanıyor

Bence elinizde düşük bir hafıza kartı var ise onu exFAT formatına çevirin ( konsol üzerinden ) sonra tinfoili tekrar deneyin

• Beğen
Tepkiler: ps4

mmorgara

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 19, 2018
36
4
8
çok garip bir şekilde elimdeki 32 gb lik msd yi exfat yapıyorum tinfoil gözükmüyordu fat 32 yaptığımda tüm dosyalar gözüküyordu ve oyunlar çalışıyordu sizin verdiğiniz dosyalarla bu akşam yapmayı deneyeceğim sonucu buradan bildireceğim daha öncede makina üzerinden biçimlendirme işlemini denemiştim umarım yeniden denediğimde sonuç alabilirim bu sefer.