Hako dan Custom Firmware Geniş Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hako Geniş CFW Rehberi kategorisinde hako tarafından oluşturulan Hako dan Custom Firmware Geniş Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 111,965 kez görüntülenmiş, 796 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hako Geniş CFW Rehberi
Konu Başlığı Hako dan Custom Firmware Geniş Rehberi
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilinen

ilinen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2009
29
1
3
Sayın hako bey,hâla cevap veriyor musunuz bilmiyorum.Cevaplarsanız çok sevinirim.
Rehberinizle 3004 slim psp'mi kalıcı versiyon yaptım.Yıllardır sorunsuz kullanıyordum.Bugünlerde sık sık çökmeye başladı.yeniden açmam çok zor ve uzun sürüyor.Acaba,yeniden bir işlem yapmalı mıyım veya baştan cfw yükleme mi yapmalıyım?
Bir de PSP'yi bilgisayara bağlayınca ISO,GAME vb. klasörlerin olduğu menü açılmıyor.Onun yerine bir kaç karmaşık isimli klasörler var.BU menüyü nasıl tekrar görebilirim.

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
6,049
5,319
113
@ilinen
Benim rehberde 3000 serisi için kalıcı kırma yoktur. Benden yaptıysan 3000 serisinde psp yi her kapattığında CFW gider. Yeniden kırman gerekir. Kırma olmadığı için oyunları göremiyorsun.

Sonradan bu 3000 cihazlara da kalıcı CFW yüklemek mümkün oldu. Ama ben vermemiştim. Ama geçici version sende zaten yüklüdür.. o dosyaları tekrar çalışrırarak geçici de olsa yapıp oyunları oynarsın.

Versionun nedir. Onu yzmamışsın. Bunu anlamak için PSP yi tam kapat yada pili çıkarıp tak sonra "System Settings/System İnformations" a girip versİon kısmında tam olarak ne yazıyor ona bak.

ilinen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2009
29
1
3
@ilinen
Benim rehberde 3000 serisi için kalıcı kırma yoktur. Benden yaptıysan 3000 serisinde psp yi her kapattığında CFW gider. Yeniden kırman gerekir. Kırma olmadığı için oyunları göremiyorsun.

Sonradan bu 3000 cihazlara da kalıcı CFW yüklemek mümkün oldu. Ama ben vermemiştim. Ama geçici version sende zaten yüklüdür.. o dosyaları tekrar çalışrırarak geçici de olsa yapıp oyunları oynarsın.

Versionun nedir. Onu yzmamışsın. Bunu anlamak için PSP yi tam kapat yada pili çıkarıp tak sonra "System Settings/System İnformations" a girip versİon kısmında tam olarak ne yazıyor ona bak.
[/QUOTE]

Bir kaç yıl önce yapmıştım.Sizin rehberden yaptım zannediyordum,ama,galiba başka yerden yaptım.İlk zamanlar sorunsuz kullanıyordum.Artık,çok sık çöküyor.System bilgisi bu şekilde görünüyor.Bilgisayara bağlayınca da bu şekilde klasörler görünüyor.GAME,ISO klasörleri görünmüyor.Acaba,baştan kalıcı versiyon yüklesem sorun çözülür mü?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
6,049
5,319
113
@ilinen
Ben versionunu 6.60 gibi sanmıştım. o zamanlarda 6.20 için kalıcı version vardı. 6.20 Üzerindeki versionlarda 3000 serilerinde kalıcı olmuyordu. Şu anda 3000 serisi için de 6.20 üzeri kalıcı version var diye biliyorum. Forumda yada nette bir araştır. Ama psp deki sorunların başka sebeplerden de kaynaklanıyor olabilir. Ben takip etmediğimden bir şey diyemiyorum.