Hala PSP de online oynanabilen oyun var mı ?

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP Haber Bülteni kategorisinde ahmethusrev2000 tarafından oluşturulan Hala PSP de online oynanabilen oyun var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,380 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP Haber Bülteni
Konu Başlığı Hala PSP de online oynanabilen oyun var mı ?
Konbuyu başlatan ahmethusrev2000
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeus56

gokhan205

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2012
30
1
8
Ben tek kişilik oynamak için Resistance Retribution oyununu denemiştim,sonra orada online yazısını gördüm,girdim.Oynadım güzeldi.Tabi türkler yoktu hep yabancı.

mr.glow

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 2, 2012
9
0
0
24
ben Medal Of Honor Heroes 2 yi oynadım süperdi :sign_closed: :sign_closed: :sign_closed:

hasan335123

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 8, 2013
3
0
0
34
Online oyun(PSP)

Resistance Retribution denemenizi öneririm, hem nette araştırırsanız 70 mb civarında sadece online olarak oynanabileni(yani oyunda campaign modna tıkladığınızda girmiyor sadece mp'ye tıkladığınızda giriyor) de var.

Bu mod ise bayrak yakalama modu, bir takım yaratıklar oluyorken öbür takım insanlar oluyor .

Lobide ise açık chat paneli var. İstediğiniz ismi seçip mesaj atabiliyorsunuz.

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
817
119
0
CFW'i son versiyon yaparsanız PSN'e PSP'den de giriş yapabilirsiniz.

PSP'de online oyun olayını seneler önce denemiştim, güzeldi.

Oyuncu pek kalmamıştır şuan için çünkü baya eskidi cihaz. PS3 ve XBOX360 hatta PS VITA'da çıkınca online ölmüştür resmen PSP'de.

berkayde

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2010
820
14
18
CFW'i son versiyon yaparsanız PSN'e PSP'den de giriş yapabilirsiniz.

PSP'de online oyun olayını seneler önce denemiştim, güzeldi.

Oyuncu pek kalmamıştır şuan için çünkü baya eskidi cihaz. PS3 ve XBOX360 hatta PS VITA'da çıkınca online ölmüştür resmen PSP'de.
Ben psp de son versiyonu deil 6.20 yi kullaniyorum ama online oluyor