Halo: The Master Chief Collection PC'ye Çıkacak mı?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde XBOX One Oyun Haberleri Sohbet kategorisinde The_Darkness tarafından oluşturulan Halo: The Master Chief Collection PC'ye Çıkacak mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,007 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XBOX One Oyun Haberleri Sohbet
Konu Başlığı Halo: The Master Chief Collection PC'ye Çıkacak mı?
Konbuyu başlatan The_Darkness
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ferhanANK

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
1,077
0
Siteye Git
Halo serisinin ilk oyunlarını PC'de görmüş olsak da, son çıkan oyunları Xbox 360'a özel olarak ağırlamıştık. Uzun süreden beri PC cephesini boşlayan Microsoft için Halo: The Master Chief Collection'dan daha iyi bir geri dönüş nedeni olamazdı herhalde. Ancak konuyla ilgili herhangi bir duyuru yok. Gelin bir de durumu 343 Industries yetkililerinden dinleyelim.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan firmanın kıdemli yapımcılarından Dan Ayoub, "PC hakkında çok fazla soru duyuyoruz. Şu anlık oyunun Xbox One çıkışına birkaç ay kaldığı için tamamen konsola yoğunlaşmış durumdayız. Yani bütün yoğunluğumuzu Xbox One'a verdik." açıklamalarını yaptı.

Devamında Ayoub, "Teknik açıdan baktığımızda Xbox One'ın mimarisiyle modern PC'lerin mimarisinin benzer noktalara sahip olduğunu görüyoruz. Bu durum kesinlikle multiplatform oyunları geliştirmeyi daha kolay hale getiriyor. Fakat biz çok daha farklı bir projeyle uğraşıyoruz. Dört büyük oyun, 100'den fazla harita, yepyeni sinematikler ve tamamen yeni bir Halo 2 Anniversary." eklemelerini yaptı.

Konuyla ilgili net bir cevap vermekten kaçınan Dan Ayoub, "PC oyuncu topluluğunu seviyorum. Hayranlarınızla birlikte çok fazla şeyler yapabilme imkanına sahipsiniz. En önemlisi, geniş bir kitleye sahipsiniz. PC'ler dünyanın her yerinde var. Microsoft'la anlaşmamız gereği PC'ler işimizin bir parçası. Orada yapabilecek şeylerin sayısı neredeyse sınırsız." cümleleriyle beraber gönül aldı.​
 

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
Kesin pc yede çıkarırlar. PC ler dünyanın her yerinde var. Cümlesi bile yeterli :)

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk
 
Üst