Hard Reset

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Teknik Destek kategorisinde MeOMaN tarafından oluşturulan Hard Reset başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,879 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Teknik Destek
Konu Başlığı Hard Reset
Konbuyu başlatan MeOMaN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SilentDead

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0
Olaki bir ihtimal Orjinalde yada Jaikbreakli bir cihazda donma sorunu yaşadınız

Hiç bir işlem yapamıyorsunuz ve kapatamıyorsunuz

Bazı ları bu durum karşısında cihazın pilinin bitmesini bekliyorlar

Yapmanız gereken oldukça basit

POWER + HOME (Açma kapatma tuşu ve menü tuşu) Tahmini 10 sn bekleyin cihazın ekranı karardığında elinizi çekin tekrar açın.

Tıpkı resimdeki gibi :)

elgado

Kayıtlı Üye
ADMİN
Moderatör
FORUMSAHİBİ
Kayıt Üyemiz
May 11, 2008
556
2
18
Siteye Git
:D Çok basit bir işlemmiş teşekkürler MeOMaN pil bitene kadar beklemekten kurtardın bizi

pspfreak

ultrAslan
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2008
186
1
0
Zaten biliyodum ama yinede teşekkürler :) Kuzenimin kafayı yemiş olan ipod touch'ında bugün uyguladım ve düzeldi :) Yani ipod touchlarda da çalışıyor :)

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
43
48
36
Siteye Git
İPODlarda Hard Reset ise Menü+Yukarı Basılı Tahmini 10 saniye bekleyin cihazın ekranı karardığında elinizi çekin tekrar açın.ipod Video'ma Telefon Baglasam İpohone olurmu :D

tetirtan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 2, 2008
5
1
0
saol ablam onu yap die beni gebertcekti:b::b::b::alkis::alkis::alkis:

YaZaRuS

Baba_1
Kayıt Üyemiz
Tem 11, 2008
553
15
18
50
Bu, cihazı en başa mı döndürür.. Bi yerde, bunu yaptığınızda, garantinin de devam ettiğini vs. okudum da..

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0
Bu, cihazı en başa mı döndürür.. Bi yerde, bunu yaptığınızda, garantinin de devam ettiğini vs. okudum da..
Başa dönmesiyle alakası yok şöyle izah edeyim pc dondu hani hiç bi tuş yemiyor napıyorsun power a basılı tutyorsun komple akımı kesiyor dolayısıyla reset atıyorsun aynı mantık cihazın donduğunda hard reset tir bu