HBMame 0.153r30958 ve Roms Paketi MCPSP.COM

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan HBMame 0.153r30958 ve Roms Paketi MCPSP.COM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,466 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 55 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı HBMame 0.153r30958 ve Roms Paketi MCPSP.COM
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan karamamba28

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
51
selam link i yenilermisin artı link ler de eklersen sevinirim telekkürler King of Fighters metal slug ve dövüş oyunlarımı çalışturıyorsa süpersin şimdiden teşekkür

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,022
28,886
113
39
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
selam link i yenilermisin artı link ler de eklersen sevinirim telekkürler King of Fighters metal slug ve dövüş oyunlarımı çalışturıyorsa süpersin şimdiden teşekkür
Aşağıdaki bağlantıdan 0.185 sürümünü ve roms dosyalarını indirebilirsiniz

Eski paketi bulmam zor maalesef yeni paketi paylaşıyorum

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
51
teşekkkür ederim ilgin için umarım bu sette king of fighters. metal slug street fighter gibi döviş ve ilerlemeli oyunları oynuyabiliyoruzdur ve linkler i umarım yıl başından sonra indirmeye başlayacahım emehın için tekrar teşekkürler

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,022
28,886
113
39
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
teşekkkür ederim ilgin için umarım bu sette king of fighters. metal slug street fighter gibi döviş ve ilerlemeli oyunları oynuyabiliyoruzdur ve linkler i umarım yıl başından sonra indirmeye başlayacahım emehın için tekrar teşekkürler
Evet oynayabilirsin dostum

Aradığın roms dosyaları olur ise lütfen buradan bana yaz

İyi oyunlar

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
51
eyvallah yıl başından sonra inşallah dostum yeni eve geçtim net yok telden giriyom ancak iş yerinden şimdiden çom heyecanlıyım ve yeni mame oyunlarını nasıl ne şekilde bilgilenebiliriz

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,022
28,886
113
39
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
eyvallah yıl başından sonra inşallah dostum yeni eve geçtim net yok telden giriyom ancak iş yerinden şimdiden çom heyecanlıyım ve yeni mame oyunlarını nasıl ne şekilde bilgilenebiliriz
Hayırlı olsun diyelim yeni evin için :)

Roms konusunda sıkıntı yok ne isteğin olur ise yardımcı olmaya çalışırım