Hen Fan Threshold Sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde veli4154 tarafından oluşturulan Hen Fan Threshold Sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Hen Fan Threshold Sorunu
Konbuyu başlatan veli4154
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan veli4154

veli4154

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2022
28
4
3
Herkese iyi forumlar. Kırık PS4 um var 9.00 versiyon Gittim bu ne diyerek Salak gibi Fan Threshold tıkladım ve PS fanı kafayı yedi maximum seviyede çalışmaya başladı ve bir türlü kapatamadım çözümünü bilen yardım ederse çok mutlu olacağım oyun oynayamıyorum :S

bayraktutan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2018
405
1,024
93
28
Tarayıcı verileri ve çerezleri silersen düzelecektir. Olmazsa sıcaklık değerini en üste çek. Varsayılan sıcaklık zaten o sıcaklık. 79 C° falan olması lazım.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Özetle fanın maximum güce geçme eşiğini düşürüyorsun. Düşük sıcaklıklarda bile yüksek devirde dönüyor.

PS4'ü sıfırlamana falan gerek yok panik yapma.

veli4154

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2022
28
4
3
Tarayıcı verileri ve çerezleri silersen düzelecektir. Olmazsa sıcaklık değerini en üste çek. Varsayılan sıcaklık zaten o sıcaklık. 79 C° falan olması lazım.

Özetle fanın maximum güce geçme eşiğini düşürüyorsun. Düşük sıcaklıklarda bile yüksek devirde dönüyor.

PS4'ü sıfırlamana falan gerek yok panik yapma.
cevaplar için teşekkürler sorunu çözdüm ilk ps4 verileri sıfırladım saveler hariç sonra 9.00 tekrar yükleyip temiz flash ile kırdım sorun çözüldü