Her denemenin başarısız olduğu anlar

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde redbaht tarafından oluşturulan Her denemenin başarısız olduğu anlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,377 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Her denemenin başarısız olduğu anlar
Konbuyu başlatan redbaht
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan redbaht

redbaht

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 8, 2014
20
0
0
Merhaba arkadaşlar bu konuda yeniyim. Kırık bir ps3 aldım.. Pes 2013 güncellemek istedim icide roger 4,46 var. sıradan bir yerden pes 2013 dlc 4.00 indirip dizinlerin icine yapıştırıyorum fat 32 hazırladıgım flash bellekle. lakin gösteri macına geldiğimde kitlenip kalıyor. nerede hata yapıyorum? ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

ferhanANK

Forum Destekçisi
Tem 23, 2008
5,921
859
113
35
PSLAND:)
Kardes bildigim kadariyla enson dlc 6 cikmisti.Bunu dene istersen. [MENTION=118634]Sayqho[/MENTION] abi yardim:)

Отправлено с моего GT-N7100 через Tapatalk

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,175
10,159
113
39
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
Merhaba arkadaşlar bu konuda yeniyim. Kırık bir ps3 aldım.. Pes 2013 güncellemek istedim icide roger 4,46 var. sıradan bir yerden pes 2013 dlc 4.00 indirip dizinlerin icine yapıştırıyorum fat 32 hazırladıgım flash bellekle. lakin gösteri macına geldiğimde kitlenip kalıyor. nerede hata yapıyorum? ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
Normalde çalışıyordu da, datapack'i güncelleyincemi sorun yaşamaya başladın?

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
46
pc için yapaılanların bazıları ps3 de calışmıyor gozun kesiyora mcfw 4.53 yukle daha sonra ps3 kablolu yada kablosuz nete bagla bi hesap ac psn ye baglan daha sonra oyuna gir otomatik olarak güncelleme oldugunu söylicek 15 16 mv filan yukle oyuna gir bilgi den oyunun data pack guncellemesini yap sonra al real madridi geleni gideni devir
umarım yeni başlayan biri için anlattıklarım zor gelmez gene yapamassan ps3 kafeye git orda oyna