FORUM DUYURUSU Herkese Mutlu Yıllar!

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumumuz Hakkında kategorisinde Nyks58 tarafından oluşturulan Herkese Mutlu Yıllar! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 167 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumumuz Hakkında
Konu Başlığı Herkese Mutlu Yıllar!
Konbuyu başlatan Nyks58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hako

Nyks58

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 2, 2019
326
760
93

2020 yılı hepimiz için çok zor bir yıldı. Gerçekten felaketlerle dolu bir yıldı. Fakat PS4 camiası için de yeni bir jailbreakla tanışmamıza vesile oldu. İnşallah 2021'de de devamını görürüz.

Hepinize yeni yılda sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum! :)

Mutlu Yıllar!

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
915
8,397
93
2020 yılı kadar uğursuz bir yıl görmedim ben. Ölümler, Depremler, Koronavirüs belası vb. Hafızalardan silinmeyecek bir yıl olacağına eminim.

Aynı şekilde ben de herkese bu yeni yılda sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum.

Ülkemizin ve tüm dünyanın bu korona illetinden bir an önce kurtulmasını diliyorum. 2021 yılı inşallah Covid 19'un tamamen bittiği bir yıl olur.

merkintr @merkintr thisrock84 @thisrock84

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,890
26,215
113
39
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Hepimiz için önce sağlık sonra huzur olmasını temenni ediyorum, çocukluğumuzda sobanın sıcaklığı ile dışarıdaki kar soğuğundan ısındığınız günleri arar olduk 31-12-2020 tarihinde 17 derece sıcaklık gördük 😔 yeni yılda umarım herşey normale döner

Hepinize iyi seneler dilerim

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,430
2,970
113
24
İzmir/Buca
Yeni yılda herkese sağlık, mutluluk, huzur dilerim 🙂 Pandemi tez vakitte biter insallah. İnsallah 2021 yeni oyunları oynayabileceğimiz, sağlık dolu bir yıl olur.

Herkese bol bol sağlık ve bol bol oyun dolu yıllar 😊🙏🏻