PS4 Türkçe YAMA Hogwarts Legacy PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde alperrenkli tarafından oluşturulan Hogwarts Legacy PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,022 kez görüntülenmiş, 390 yorum ve 211 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Hogwarts Legacy PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan alperrenkli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan salman0755

alperrenkli

TR YAMA MAKER KING
Yönetici
Moderatör
Eki 18, 2010
392
4,087
93
51

CUSA12771 GÖRE HAZIRLANMIŞTIR

Hogwarts Legacy, Harry Potter evreninde 1800’lü yılların sonunda geçen bir hikayeyi konu alacak. Yani Harry Potter ve arkadaşlarıyla değil, geçmiş zamanlarda Hogwarts’ta geçen bir oyun olacak. Yöneteceğimiz karakter Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okuluna yeni başlayan, zaman içinde kendisini büyücülük dünyasını tehdit eden tehlikelere karşı mücadele ederken bulacak özel yeteneklere sahip bir öğrenci olacak. Yani bu açıklamadan anladığımız kadarıyla temelde Harry Potter’ın bilinen hikayesinin 1800’lü yıllarda geçen versiyonu olacak demek yanlış olmaz. Elbette hikayede birçok farklılık karşımıza çıkacaktır ancak temelde durum böyle. Eh, Hogwarts’ın geçmişinin de fazlasıyla merak uyandırıcı ve aksiyon dolu olduğunu düşünürsek oyunun heyecan verici bir hikaye etrafında şekilleneceğini düşüyorum. Oyun açık dünya olacağı için birçok yan hikaye ve karakter de karşımıza çıkacaktır.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Sweaty_VolkTyson

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ALPERRENKLİ

YAMA LİNKİ
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
RAR ŞİFRESİ
A&R
z3kv4n @z3kv4n
Arkadaşlar bir çözüm yöntemi buldum. 3.87 ile yapamayanlar için. Akşama dosyaları yükleyeceğim. Pkg dosyasını da upload edeceğim ancak 30gb olduğu için biraz uzun sürebilir.
Bu konuda indirdiğimiz dosyaları ve oyunun dosyalarını silmeyin unpack klasöründeki dosyalara ihtiyacımız olacak. Bilgisayarınızda en az 40gb boşluk olduğundan emin olun.
Bu linkten programı indirelim.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
.
Daha sonra yeni bir klasör açıp ismini " Image0 " yapıyoruz ve hemen yanına " Sc0 " isminde bir klasör daha açıyoruz.
Unpack dosyasının içindeki bütün dosyaları " Image0 " dosyasının içine taşıyoruz ve programı açıyoruz.
Orta sekmede " Projeckt Package Builder" sekmesinde "Project Location" sekmesi altında "Image0" dosya yolumuzu ekliyoruz.
"Package Settings" sekmesi altında da ana oyunun pkg sini gösteriyoruz. Son olarak "Output" kısmından patch dosyamızın kaydedileceği yeri seçiyoruz ve "Build Package" butonuna basıyoruz. İşlem bilgisayarınızdaki alana ve işlemci gücünüze göre değişiklik gösterecek, program yanıt vermiyor gibi uyarılar verecek ancak sakın uygulamayı kapatmayın uzunca bir süre %65 te kalacak daha sonra "output" olarak gösterdiğiniz yerde yaklaşık 30gb büyüklüğünde pkg dosyamız hazır olacak. İyi eğlenceler.
(Yapamazsanız DM den bana ulaşın, yardımcı olmaya çalışırım)
Upload işinde pek iyi değilim. Bulabildiğim ilk siteye yükledim. Umarım işinize yarar.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Hızlı linkler

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1: OYUN DOSYAMIZI; PS4 YAMA KURUCU / (GAME) KLASÖRÜNÜN İÇİNE ATALIM.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2: UPDATE DOSYAMIZI; PS4 YAMA KURUCU / (PATCH) KLASÖRÜNÜN İÇİNE ATALIM.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3: Ps4 Yama Yukleyici v1.0.exe DOSYASINA ÇİFT TIKLAYALIM.

UNPACK KLASÖRÜNÜN İÇİNE DOSYALAR ÇIKACAK.

İŞLEMİN TAMAMLANMASINI SABIRLA BEKLEYİN.

BU İŞLEMDEN SONRA HİÇBİR ŞEYLE UĞRAŞMIYORUZ. ARAÇ HER ŞEYİ KENDİ KENDİNE HALLEDECEKTİR.

YENİ OLUŞACAK DOSYA REPACK KLASÖRÜNDE OLACAK. İŞLEMİN %100 OLMASINI BEKLEYİN

Yeni kurulum programını izleyerek ve sadece 3 işlem yaparak, artık kolayca bir türkçe yamalı update dosyası oluşturabilirsiniz. Videoyu izlemeniz veya kurulum metnini okumanız yeterlidir. Bu yama için en az 40 gb boş alan bulundurunuz.

Ekli dosyalar

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
938
1,636
93
Oyunu bitirdim. Güzel bir tecrübe. Başlayacak olan arkadaşlara şimdiden iyi oyunlar dilerim :)

Alper bu arada yama translate çeviri mi? Yoksa bizim bitirdiğimiz çeviri mi? :) Ayrıca yama için teşekkürler! Ellerine, emeklerine sağlık dostum.

alperrenkli

TR YAMA MAKER KING
Yönetici
Moderatör
Eki 18, 2010
392
4,087
93
51
Oyunu bitirdim. Güzel bir tecrübe. Başlayacak olan arkadaşlara şimdiden iyi oyunlar dilerim :)

Alper bu arada yama translate çeviri mi? Yoksa bizim bitirdiğimiz çeviri mi? :) Ayrıca yama için teşekkürler! Ellerine, emeklerine sağlık dostum.
YAMA YI BİZZAT KENDİM AÇIP düzenlemelerine baktım gayet başarılı anlamlı düzenlenecek pekte birşeyi yoktu oyunu bir türlü oynama fırsatı bulamadım tatilde idim artık tr yama yapmamış veya oynamamış arkadaşlar kursun gayet başarılı Sweaty_VolkTyson çevirisidir

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,192
2,520
113
ellerine sağlık alperrenkli @alperrenkli gardasım

ben daha oynayamadım bunu bu ara pc oyunları oynuyorum :) ps4 biraz papucu dama attık :)