PS4 Türkçe YAMA Hollow Knight Voidheart Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde bayraktutan tarafından oluşturulan Hollow Knight Voidheart Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,292 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 49 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Hollow Knight Voidheart Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan bayraktutan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nightwolf9

bayraktutan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2018
248
556
93

Sevgili mcpsp üyeleri, Hollow Knight PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Bağımsız Çeviri Ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yama ile uyumlu olan oyun linkini arşivin içine ekledim, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan 'a ve PuffinMan @PuffinMan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Thank you for sharing, guys :)

NOT

Türkçe yamanın patch dosyası, 6.72 sürümüne göre düzenlenmiştir. 5.05 için fix yapılırsa, konuya ekleyeceğiz.

BİLGİLENDİRME
Normal oyunu indirip kurunuz. Update dosyasını kurmayınız.

TÜRKÇE ÇEVİRİ

BAĞIMSIZ ÇEVİRİ

BAĞIMSIZ ÇEVİRİNİN SİTESİ
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

PROJE YÖNETİCİSİ
H. Serhat Çavunt

ÇEVİRMENLER
H. Serhat Çavunt
Anıl Atıcı
Doğukan Yılmaz
Emircan Ayyıldız
Serdar Sayın

PS4 PORT VE DÜZENLEME
BAYRAKTUTAN

5.05 FIX
THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
973
11,199
93
Oyun daha paylaşılalı 3 gün felan olmuştu hocam. Bu ne hız :D Ellerinize sağlık
Maşallah :) Nazar değmesin. Önemli olan istekli olmak :), ama bayraktutan @bayraktutan 'ı tebirk etmek istiyorum, çünkü bu yamaları hiç kimseden yardım almadan kendisi port etti. Bu büyük bir başarıdır. :)

Nyks58

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 2, 2019
322
1,076
93
bayraktutan @bayraktutan Hocam yamayı büyük ihtimal oyunun Voidheart Edition sürümüne yaptınız Yani son updateler ve DLC'leri de içeren O yüzden başlığı Hollow Knight: Voidheart Edition şeklinde değiştirebilirsiniz Ben de Koleksiyon konusunda öyle adlandırdım

nate86

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2017
451
260
63

Sevgili mcpsp üyeleri, Hollow Knight PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Bağımsız Çeviri Ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yama ile uyumlu olan oyun linkini arşivin içine ekledim, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT

Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir.

TÜRKÇE ÇEVİRİ

BAĞIMSIZ ÇEVİRİ

BAĞIMSIZ ÇEVİRİNİN SİTESİ
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

PROJE YÖNETİCİSİ
H. Serhat Çavunt

ÇEVİRMENLER
H. Serhat Çavunt
Anıl Atıcı
Doğukan Yılmaz
Emircan Ayyıldız
Serdar Sayın

PS4 PORT VE DÜZENLEME
BAYRAKTUTAN

OYNANIŞ VİDEOSU

EKLENECEK.............

HAZIRLANIYOR..........
Çok teşekkürler

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
973
11,199
93
@ Castellanos @Castellanos ben sade oyunu yüklemiştim.Diğer versiyonunu arap bir arkadaş yüklemiş : )
onu da ekliyorum şimdi :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Oynanış videosu eklenmiştir. 5.05 için fix yapıldıktan sonra yama konuya eklenecektir.