Other Emu HyperSpin & Mame Special Paketi (Tüm Dünya'da İlk Paket, Dehşetmi Dehşet)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Other Emulation kategorisinde Refleton tarafından oluşturulan HyperSpin & Mame Special Paketi (Tüm Dünya'da İlk Paket, Dehşetmi Dehşet) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52,199 kez görüntülenmiş, 176 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Other Emulation
Konu Başlığı HyperSpin & Mame Special Paketi (Tüm Dünya'da İlk Paket, Dehşetmi Dehşet)
Konbuyu başlatan Refleton
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan harundndr2

narkoz63

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 23, 2019
1
0
1
ustat kac aydir ugrasiyorum hyper spin davasiyla cozemedim senin sayfaya deng geldim bir an umutlandim burdada link yok yenilersen
sevinecem olmasada ebediyen kapatacam hyper spin davasini ne zor seyya sunu kurup calistirmak gerci daaha calistirma evresine gecemedim ' aydir
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

pc basinda link bekliyoruz ltf varsa paylasin
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

5 gun oldu her 5 satte bir bakiyorum linki vercekmisiniz

Son düzenleme:

ali.dokmeci75

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 1, 2010
4
0
1
48
Merhaba değerli Mcpsp üyeleri, Mame Emulatör ve Arcade oyunlarını sevenler.

Mame Emulatörlerini ve oyunlarını bilen bilir ancak HyperSpin'i henüz tanımayan çok fazla kişi var, hatta yok denilecek kadar az.

Şu ana kadar Türkiye'de tek bir konu bile göremedim, paket paylaşımının yanı sıra HyperSpin için Türkiye'de yapılan ilk paylaşım budur.

Paket olarak ise Dünya'da bir ilk.

HyperSpin'in muhteşem arayüzü ile birleşmiş olan bu paket kesinlikle arşivlik, bu paket bilgisayarınızda eskimeyen ve vazgeçilmeyen bir arşiv olacak.

Muhteşem videolar, temalar ve resimlerle süslenmiş olup geçişlerde çok güzel ses efektleri ile harika tatlar katılmıştır.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Pek çok temayı ve videoyu farklı kaynaklardan toplayıp paketi hazırlarken eksik olan tüm tema ve videoları kendim hazırladım.

Böyle bir çalışmayı hazırlamak gerçekten tahmin ettiğimden çok fazla zamanımı aldı.

Her fırsatta zaman ayırmış olmama rağmen yaklaşık üç ila beş hafta kadar bir zaman aldı.

Paket içerisindeki oyunların haricindeki ek oyunlar ve fazlalık kalabalık yine tarafımca kaldırılmıştır.

Çok fazla Türkçe dil ihtiyacı olmasada önemli olan bazı kısımları Türkçe olarak değiştirdim.

Paketin içinde 150 Adet hit oyun mevcuttur.

Diğer paketlerde olduğu gibi bundada Cheat ve Nvram dosyaları mevcut, böylece Tekken Tag Street Fighter EX2, EX2 Plus ve Ultimate Mortal Kombat 3 gibi oyunlarda karakterleri açmakla uğraşmayacaksınız, Cheat dosyası ile tüm oyunlarda hile yapabileceksiniz.

Tanıtım Videosu ve Ekran Görüntüleri

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kurulum:

1- Mame Special Paket'ini rardan çıkartın.

2- Mame Special Paket Full.exe'yi kurun.

3- Mame Special Paket Update 0.1.exe'yi kurun.

4- Masaüstüne gelen kısayol simgesinden çalıştırabilirsiniz.

Not: Kurulumu yaparken kesinlikle farklı bir yere kurmayn!

Klavye ve Kontrol

Joystick: Oyundayken Tab tuşuna basarak Input (This Game) girerek tuşları ayarlayabilirsiniz.

Klavye: Enter Start, Geri Esc, Favoriler L, Kategori(Genre) G.

Şimdilik sadece 7 farklı kategori bulunmaktadır.

Tuşları kalıcı olarak ayarlamak için
tıklayn.

Kategoriler

Mame All

(Mevcut Oyunların Tümü)

Tekken

Metal Slug

Street Fighter

Mortal Kombat

The King of Fighters

Mame Hit (Hit Oyunlar)

Rar Şifresi: refleton

19.07.2014 Yenilendi

Daha önce ayrı olarak eklediğim "Mame Special Paket Güncellemesi (01)" mevcut partlarla birlikte upload edilmiştir...

Bu Görsel ziyafetin keyfini çıkarmanız dileğiyle, iyi oyunlar...

linkleri güncellermisin

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Arkadaşlar gerekli tüm kontroller yapılmıştır. An itibari ile herşey olması gerektiği gibidir

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Part4 hatası alanlar part5'i part4 olarak yeniden adlandırsınlar lütfen.

bugratmaca34

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 26, 2020
1
0
1
selamlar hocam çok araştırdım bu bi ara arcadeTURK olayı vardı ondan sonra pcde oynamak ıcın baktımda bulamamıştım oyun listesini güncelleyebiliyor muyuz hangi oyunları ekleyebiliyoruz ? twitch yayınlarımda retro oyun serileri yapmayı düşünüyorum yardımcı olursan çok mutlu olurum.