Other Emu HyperSpin & Mame Special Paketi (Tüm Dünya'da İlk Paket, Dehşetmi Dehşet)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Other Emulation kategorisinde Refleton tarafından oluşturulan HyperSpin & Mame Special Paketi (Tüm Dünya'da İlk Paket, Dehşetmi Dehşet) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44,795 kez görüntülenmiş, 171 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Other Emulation
Konu Başlığı HyperSpin & Mame Special Paketi (Tüm Dünya'da İlk Paket, Dehşetmi Dehşet)
Konbuyu başlatan Refleton
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kazuya35

lyderceza

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 1, 2020
4
0
1
Merhaba. hyperspin.exe ye çift tıkladığımda açılmıyor. c sürücüsüne de d sürücüsüne de kurup denedim. Hiç bir işlem yapmıyor sebebi nedir. (Kısayol masaüstüne geliyor ama tıkladığımda hiç birşey açılmıyor)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Sorunum hala devam ediyor. Yardım edebileceklerin yorumlarını rica ediyorum

Son düzenleme:

Kazuya35

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 13, 2011
4
0
1
34
başkan eline sağlik ama verilen linte 4 adet var sıralama 3 den 5 atlıyor rar'da bi sıkıntı olmaz demi teşşekürler
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

başkan eline sağlik ama verilen linte 4 adet var sıralama 3 den 5 atlıyor rar'da bi sıkıntı olmaz demi teşşekürler
Başkan önceki yorumda yazmışım part numarasını değiştirerek kurdum ama win 10 açmıyor uyumluluk durumunda bı turlu yapamadım konu hakkında yardımcı olursan sevinirim

Son düzenleme: