Iphone 4S aldım, hacklemek istiyorum, nasıl yapmalıyım.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Teknik Destek kategorisinde mehmet2576 tarafından oluşturulan Iphone 4S aldım, hacklemek istiyorum, nasıl yapmalıyım. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,761 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Teknik Destek
Konu Başlığı Iphone 4S aldım, hacklemek istiyorum, nasıl yapmalıyım.
Konbuyu başlatan mehmet2576
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mehmet2576

mehmet2576

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 20, 2010
360
135
43
35
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi telefonu yeni aldım ve henüz hiç güncelleme yapmadım. Şimdi atacağım adımlar nasıl olmalı. Ben aynı PS3 gibi oyunları netten indirip telefona yüklemek istiyorum yani jailbreak gibi birşey bunu nasıl yapabilirim? bu konuda hiçbir bilgin yok.

ferex28

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2011
323
2,468
93
41
6.1.2 Jailbreak Nasıl Yapılır?

ÖNCELİKLE BİLGİSAYARINDA iTunes KURULU OLMALIDIR

1) iPhone 4 6.1.2 jailbreak yapmak için öncelikleaşağıdaki linkten bilgisayarına jailbreak dosyasını indir.

2) İşletim sistemini uygun aracı indirdikten sonra iPhone cihazını usb ile bilgisayara bağla.

3) Programa girip Jailbreak butonuna tıkla ve adımları takip edin.

4) Cihazın reboot olacaktır. Reboot olduktan sonra menüye Jailbreak diye bir uygulama simgesi belirecektir ona tıklayıp işleme devam edeceksin.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

kolera87

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2011
130
2
0
43
iphone 4s için ios 6.1.2 sürümünden yukarısına şuan jailbreak yapılamıyor. eğer sürüm uygunsa alttaki videodan nasıl yapıldığına bak

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

buradan da jailbreak dosyasını indirip kurulumu yap

mehmet2576

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 20, 2010
360
135
43
35
İlginiz için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, peki jailbreak yaptıktan sonra herhangi bir sıkınıtı yaşanıyor mu?

kolera87

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2011
130
2
0
43
İlginiz için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, peki jailbreak yaptıktan sonra herhangi bir sıkınıtı yaşanıyor mu?
jailbreak candır hocam, öyle kolay kolay sıkınntı yaşamazsın, jailbreak yapmadan önce pcye itunesi kur. pc nin telefonu görmesi için gerekli, daha sonra jailbreak işlemine geç, kurulumu da kaldırılması da oldukça basittir. memnun kalmazsan itunes üzerinden telefonu güncellersin olur biter...

bu arada özeline site linki gönderdim orayı da incele...

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
Önce PC'ye iTunes kur. Daha sonra PP25'i kur. Program çincedir ama çabuk çözersin. JB'e gerek kalmadan cracked uygulamaları ve oyunları cihazına aktarabilirsin.

iTunes'u kurmadaki sebep PP25 programı iTunes'un driver'larını kullanıyor. Ben iTunes'u sadece müzik ve ses tonu atmak için kullanıyorum. Oyun, uygulama, fotoğraf için PP25'i kullanıyorum.

mehmet2576

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 20, 2010
360
135
43
35
Önce PC'ye iTunes kur. Daha sonra PP25'i kur. Program çincedir ama çabuk çözersin. JB'e gerek kalmadan cracked uygulamaları ve oyunları cihazına aktarabilirsin.

iTunes'u kurmadaki sebep PP25 programı iTunes'un driver'larını kullanıyor. Ben iTunes'u sadece müzik ve ses tonu atmak için kullanıyorum. Oyun, uygulama, fotoğraf için PP25'i kullanıyorum.
Bu daha iyiymiş dostum çünkü telefonumdaki ios versiyonumu 7.0.2 yaptım, geri döndürmesi nasıl olur bilmiyorum. Yalnız o bahsettiğiniz programın yada ona benzer programın ingilizce dili olan yokmudur?

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
İngilizcesine gerek yok. Programı karıştırarak öğrenirsin dert etme.