iphone kullanıcılarına bir soru sormak istiyorum

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Genel kategorisinde bluder tarafından oluşturulan iphone kullanıcılarına bir soru sormak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,255 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Genel
Konu Başlığı iphone kullanıcılarına bir soru sormak istiyorum
Konbuyu başlatan bluder
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan playstation

bluder

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2008
160
2
18
Merhaba iphone kullanıcıları = )
Hemen sorumu sormak istiyorum.
Ben fotoğrafçılık yapıyorum ve dükkanda cep telefonlarından fotograf çıkartıyoruz.
Bluetooht yada kablo ile bağlayıp fotoğrafları alıyoruz ama iphone haric = )
İphonu her zaman windos okumuyor çok tak çıkar yapıyoruz ve zaman kaybı bu bizim içinve büyük bi dert. Ama buda sorun değil aslında asıl sorun appstore dan yuklenen camera efekti programları. Bunlarla fotograflar çekılınce program kendı bi dosya açıyor ve iphone bi çok denemeden sonra pc ile bağlatı kurunca p dosyayı ve klasoru gormuyor programların adını bılmıyorum ama oyle bı kaç tane program var. İtunes kullanmıyoruz dukkanda cunku eşleştirme olayı yuzunden başımız çok ağrıdı hatalar yaptık iphonu sildik vs :D
Bn sorun windowslara mı ozel yukarda yazdıklarım ?
geçen bi tane mac laptop geldi iphone ona bağladık ve her resme ulaşabıldık programdan çekılen ulaşamadığımız resımlere dahi.
Şimdi öğrenmek istediğim şeyler sunlar?
dükkanda boş bi bilgisayar var buna mac işletim sistemi kurabılırmıyım?
Yada eşleştirme olmadan bunu windowsta yapabılırmıyım? bi sürücü yada program varmı iphonun dosyalarını gösteren?
Konunun yeri burası değilse taşınabilir ben bu başlık daha yoğun diye buradan sormak istedim

qwert7610

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 29, 2012
519
13
0
Appstoreda wifi transfer programi var dosyalari wifi uzerinden pc ne laptobuna atabilirsin cok basit bi yontem ayrica i tunes kullanma itools diye bi program var onla istedigin resme kolayca ulasabilirsin itools kullanmani siddetle oneririm

playstation

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 4, 2009
117
5
18
43
Merhaba iphone kullanıcıları = )
Hemen sorumu sormak istiyorum.
Ben fotoğrafçılık yapıyorum ve dükkanda cep telefonlarından fotograf çıkartıyoruz.
Bluetooht yada kablo ile bağlayıp fotoğrafları alıyoruz ama iphone haric = )
İphonu her zaman windos okumuyor çok tak çıkar yapıyoruz ve zaman kaybı bu bizim içinve büyük bi dert. Ama buda sorun değil aslında asıl sorun appstore dan yuklenen camera efekti programları. Bunlarla fotograflar çekılınce program kendı bi dosya açıyor ve iphone bi çok denemeden sonra pc ile bağlatı kurunca p dosyayı ve klasoru gormuyor programların adını bılmıyorum ama oyle bı kaç tane program var. İtunes kullanmıyoruz dukkanda cunku eşleştirme olayı yuzunden başımız çok ağrıdı hatalar yaptık iphonu sildik vs :D
Bn sorun windowslara mı ozel yukarda yazdıklarım ?
geçen bi tane mac laptop geldi iphone ona bağladık ve her resme ulaşabıldık programdan çekılen ulaşamadığımız resımlere dahi.
Şimdi öğrenmek istediğim şeyler sunlar?
dükkanda boş bi bilgisayar var buna mac işletim sistemi kurabılırmıyım?
Yada eşleştirme olmadan bunu windowsta yapabılırmıyım? bi sürücü yada program varmı iphonun dosyalarını gösteren?
Konunun yeri burası değilse taşınabilir ben bu başlık daha yoğun diye buradan sormak istedim
İtools programı sizin işinizi rahatlıkla görür.
İtunes yine kurulu olmalı pc de, herhangibir iphone bağladığınızda itunes otomatik açılır, kapatın ve itools programını açın.
Eşzamanlama gibi bi işlem yapmayacağı için bir riski yoktur, telefondaki resim müzik vs tüm içeriklere kolaylıkla ulaşabilir ve ekleme yapabilirsiniz.