ISO & CSO Dönüştürücü [PSP][Türkçe]

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde Unknown tarafından oluşturulan ISO & CSO Dönüştürücü [PSP][Türkçe] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,354 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı ISO & CSO Dönüştürücü [PSP][Türkçe]
Konbuyu başlatan Unknown
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Unknown

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,194
269
83
Merhaba dostlar bundan bir yıl önce Linux için derlemiş olduğum ISO_ENGINE projesini türkçeleştirip burada paylaşıyorum. Program basit olarak, aynı dizinde bulunan "örnek.iso" uzantılı dosyayı "ISO2CSO" scriptyle "cso.cso" ya çevirir. "CSO2ISO" scriptyle de .cso uzantılı oyunu .iso uzantılı hale getirir.

Rar arşivinden çıkan "tool.exe" ve özellikle "libz-1.dll" uzantılı dosyanın adını değiştirmeyin veya silmeyin. Program asıl olarak Linux üzerinde derlenmiştir "libz-1.dll" ile windows üzerinde de çalışmaktadır. Zlib kütüphanesinin runtime librarysidir. İnternetten buldum ne kadar güvenlidir değildir bilmiyorum MinGW ile derlendiği için .NET framework istemez kolay gelsin :)

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Rar Şifresi: mcpsp.com