(istek)pcsx2wx emulator

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 2 Emulation kategorisinde miay699 tarafından oluşturulan (istek)pcsx2wx emulator başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 47 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 2 Emulation
Konu Başlığı (istek)pcsx2wx emulator
Konbuyu başlatan miay699
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan miay699

miay699

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2012
4
0
1
45
Siteye Git
pcsx2wx emulator japonların yaptığı ve en hızlı emülatordü 11 yıldır kullanıyordum dün format sırasında silinmiş elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,811
25,065
113
39
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
pcsx2wx emulator japonların yaptığı ve en hızlı emülatordü 11 yıldır kullanıyordum dün format sırasında silinmiş elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Bu sürüm çok eski olduğu için bulmak biraz zor ama o zaman dan bu zamana gelişen sistem ile şuandaki emulatörün güncel sürümü çok hızlıdır

miay699

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2012
4
0
1
45
Siteye Git
Bu sürüm çok eski olduğu için bulmak biraz zor ama o zaman dan bu zamana gelişen sistem ile şuandaki emulatörün güncel sürümü çok hızlıdır
Ben de öyle düşündüm de aynı ayarlar da 30fps az veriyor büyük fark var onun işlemci kullanım sistemi modifiyeydi hocam...
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

emulatöre ciddi anlamda ihtiyacım var pcsinde vs. olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleme: