Jackie Chan Stuntmaster Ps1 - Ps3 Full Convert

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 İçin PSX - Ps1 Oyunları kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Jackie Chan Stuntmaster Ps1 - Ps3 Full Convert başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,019 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 İçin PSX - Ps1 Oyunları
Konu Başlığı Jackie Chan Stuntmaster Ps1 - Ps3 Full Convert
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crazyboy93

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,041
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

[YT]?v=wtqZl2tr_EE[/YT]

Oyunu Iris Manager ile oynayabilirsiniz, USB Flash diskinize PSXGAMES adında klasör açın ve indirdiğiniz oyunu rar'dan çıkartıp PSXGAMES klasörüne atınız

NOT: Oyun ilk açıldığında bir süre Jackie Chan videolarını izleyeceksiniz sonra oyun başlayacaktır,normalde bu oyun çalışmıyordu ama bir şekilde çalıştırabildim :)

:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

fhssass

Erişim Engelli
Kas 19, 2012
957
41
0
42
tuna bence sırada upload edecegin oyun m.k trilogy ne dersin ;)

This is not just a game!!!

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,461
5,232
113
merhaba normal ps1 oyunlarını iso alıt direk atsak olurmu yoksam farklı bir işlem yapılması gerek mi

MrStench

(wwaassddee)
Kayıt Üyemiz
Tem 9, 2011
545
16
18
36
abi oyun takılyıor aşçı ksımına gelirken o loadingdeki çizgi dolmuyor :(

alp_1147

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 14, 2011
16
1
3
33
la biri bana ps 1 oyunlarını nasıl cd ye yazcamı ve oyunları hangı sıteden ındırmem gerektını anlatsın sınırden kırcam ps yi bılgısayarı

********-- Post added at 23:40 ********-- Previous post was at 23:39 ********--

ne bıcım forum bu kımden yardım ıstesem cevap bıle yazmıor basta forum sahıbı @mctuna

MrStench

(wwaassddee)
Kayıt Üyemiz
Tem 9, 2011
545
16
18
36
la biri bana ps 1 oyunlarını nasıl cd ye yazcamı ve oyunları hangı sıteden ındırmem gerektını anlatsın sınırden kırcam ps yi bılgısayarı

********-- Post added at 23:40 ********-- Previous post was at 23:39 ********--

ne bıcım forum bu kımden yardım ıstesem cevap bıle yazmıor basta forum sahıbı @mctuna
sen hayatında böyle bir forum gördün mü acaba sen insanlara selam sabah vermden direk sorununu mesaj atarsan cevap atmazlar kı kismede cevap atmak zorunda değil forum sahibi tuna abi çok iyi biri bana çok yardımı oldu tıpkı sayqho ve FerhanANK abilerim gibi o yüzden beğenmiyorsan foruma girmek zorunda değilsin seni kimse zorla tutmuyor

fhssass

Erişim Engelli
Kas 19, 2012
957
41
0
42
Beyler sakin olun...
Alp sende üslubuna dikkat et...

This is not just a game!!!

crazyboy93

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 12, 2014
123
0
0
ne oynardım zamanında efsane oyun bitirmiştim :) xbox için uyumu yok değil mi ?