Kırık 5.05 ps4 konsol sürüm yükseltme yardım

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde ByBoodyy tarafından oluşturulan Kırık 5.05 ps4 konsol sürüm yükseltme yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı Kırık 5.05 ps4 konsol sürüm yükseltme yardım
Konbuyu başlatan ByBoodyy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan TheCasH

ByBoodyy

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 21, 2020
18
7
3
Merhaba, 1 yıl önce 5.05 yeğenime kırık ps4 oyun konsolu almıştım, işim gereği anca izine ayrıldım ve yeni oyunlar indirdim kurdum fakat açılmadı sanırım sürüm yükseltmem gerek. bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler.

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
348
104
43
merhaba hen versiyonunu en son versiyona yükleyerek yapabilirsiniz. forumda vardı
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
linkdeki konudan ulaşabilirsiniz.
Bu arada ps4 otamatik versiyon indirme güncelemeyi kapatmayı unutmayınız.Ps4 yazılım sürümünü güncellemeyiniz.

Comandante57

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2020
86
19
8
Yeni Oyunların cusa kodunun aynısını bulup fix dosyasını kurman lazım veya versiyonu 6.72 yapıp.3.00 hen yüklemen gerekir

ByBoodyy

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 21, 2020
18
7
3
merhaba hen versiyonunu en son versiyona yükleyerek yapabilirsiniz. forumda vardı
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
linkdeki konudan ulaşabilirsiniz.
Bu arada ps4 otamatik versiyon indirme güncelemeyi kapatmayı unutmayınız.Ps4 yazılım sürümünü güncellemeyiniz.
Merhaba, Bu işlemi yaptığımız durumda içindeki oyunlar silinir mi? Ve kurulum videolu anlatım mevcutmu.

Yeni Oyunların cusa kodunun aynısını bulup fix dosyasını kurman lazım veya versiyonu 6.72 yapıp.3.00 hen yüklemen gerekir
Yeni oyunların cusa kodu 5.05 versiyonla pek uyumlu değil galiba.

Comandante57

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2020
86
19
8
Yüzde doksan yeni çıkan oyunları oynarsın .cusaları ona göre indirmelisin