PS4 Yardım Kırık playstation 4 te internete bağlanma ve web tarayıcısında dolaşma

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde darkknife53 tarafından oluşturulan Kırık playstation 4 te internete bağlanma ve web tarayıcısında dolaşma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,402 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Kırık playstation 4 te internete bağlanma ve web tarayıcısında dolaşma
Konbuyu başlatan darkknife53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan wd0203

darkknife53

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 31, 2021
3
0
1
herkese merhaba arkadaşlar ben yakın zaman içinde playstation 4 alıcam.playstation 4 aldıktan sonra kırsam mı yoksa orjinal mi bıraksam bi türlü karar veremedim.oyunları online oynamayı seven biri değilim daha çok offline ve hikaye tarzı oyunlarda zaman geçiriyorum o yüzden playstation 5 ü kırmak bana daha mantıklı geldi ama bi türlü aklimdaki sorunlara çözüm bulamadım o yüzden sizden yardım istiyorum bu yüzden size birden fazla sorum olucak
1. Soru: Playstation 4 ü krıdık iyi hoş ama cihaz hiç internete bağlı durmayacak mı?
2. Soru: Diyelim internete bağlı durabiliyo internet tarayıcısında istediğimiz gibi dolaşabilcek miyiz?
3.Soru:Youtube,Netflix gibi uygulamalara kırdıktan sonrada girebiliyormuyuz

wd0203

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 1, 2019
92
7
8
Türkiye
herkese merhaba arkadaşlar ben yakın zaman içinde playstation 4 alıcam.playstation 4 aldıktan sonra kırsam mı yoksa orjinal mi bıraksam bi türlü karar veremedim.oyunları online oynamayı seven biri değilim daha çok offline ve hikaye tarzı oyunlarda zaman geçiriyorum o yüzden playstation 5 ü kırmak bana daha mantıklı geldi ama bi türlü aklimdaki sorunlara çözüm bulamadım o yüzden sizden yardım istiyorum bu yüzden size birden fazla sorum olucak
1. Soru: Playstation 4 ü krıdık iyi hoş ama cihaz hiç internete bağlı durmayacak mı?
2. Soru: Diyelim internete bağlı durabiliyo internet tarayıcısında istediğimiz gibi dolaşabilcek miyiz?
3.Soru:Youtube,Netflix gibi uygulamalara kırdıktan sonrada girebiliyormuyuz
Ps4 oyunları aşırı pahalandı ondan kırmanız daha iyi olur.
Kırmak için illa internete bağlanacaksınız ama DNS ve kırma sayfasında Disable Update seçeneği ile rahatça gezersiniz.
Üstte yazdıklarımı yaparsanız rahatça gezinebilirsiniz.
Youtube ve Netflixe tarayıcıdan da girebilirsiniz yada bu sitede kırık konsollar için olan Youtube ve Netflix i indirebilirsiniz.
Ayrıca aldığınız zaman sürümü güncellemeyin cihazın. Kırma sürümden sürüme farklılık gösteriyor.

ubuntu89

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2020
386
158
43
Cihaz İnternete bağlı kalabiliyor sorun yok ancak kırık cihazın kendi kendine güncelleme ya da senin sunucu üzerinden güncelleme yapmamaya dikkat etmen lazım.
Netflix ve YouTube programları forumda var ufacık tefecik hataları var tabii
Ancak tarayıcı üzerinden sosyal ağlarda ve benzeri siteler de şevkini balatalayabilir diğer forum ve ve film sitelerinde sorun olmuyor.

darkknife53

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 31, 2021
3
0
1
Ps4 oyunları aşırı pahalandı ondan kırmanız daha iyi olur.
Kırmak için illa internete bağlanacaksınız ama DNS ve kırma sayfasında Disable Update seçeneği ile rahatça gezersiniz.
Üstte yazdıklarımı yaparsanız rahatça gezinebilirsiniz.
Youtube ve Netflixe tarayıcıdan da girebilirsiniz yada bu sitede kırık konsollar için olan Youtube ve Netflix i indirebilirsiniz.
Ayrıca aldığınız zaman sürümü güncellemeyin cihazın. Kırma sürümden sürüme farklılık gösteriyor.
cihazınız kirikken güncelleme olursa ne olur peki
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz İnternete bağlı kalabiliyor sorun yok ancak kırık cihazın kendi kendine güncelleme ya da senin sunucu üzerinden güncelleme yapmamaya dikkat etmen lazım.
Netflix ve YouTube programları forumda var ufacık tefecik hataları var tabii
Ancak tarayıcı üzerinden sosyal ağlarda ve benzeri siteler de şevkini balatalayabilir diğer forum ve ve film sitelerinde sorun olmuyor.
anladım peki istediğimiz zaman orijinal haline getirebiliyormuyuz

wd0203

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 1, 2019
92
7
8
Türkiye
cihazınız kirikken güncelleme olursa ne olur peki
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

anladım peki istediğimiz zaman orijinal haline getirebiliyormuyuz
Cıhaz kırıkken güncellenirse son sürüme güncellenir otomatik. O da orjinale döner ve o sürüm kırılana kadar cihaz kırılmaz. Sürüm düşürme olayı PS4 te yok.

darkknife53

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 31, 2021
3
0
1
Cıhaz kırıkken güncellenirse son sürüme güncellenir otomatik. O da orjinale döner ve o sürüm kırılana kadar cihaz kırılmaz. Sürüm düşürme olayı PS4 te yok.
millet nasıl ban yiyor o zaman hocam kırık PS 4 lerde ban yerseniz cihazınız çöp olur falan diyorlar

ubuntu89

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2020
386
158
43
Ps4 te ban yeme olayına bu zamana kadar hiç denk gelmedim ps3 olmasın mı. Kırık ps4lerde psn hesabına giriş yapılmıyor en azından benim cihazimda bir defa denedim cihaz çöktü. Orijinal sürüme dönersen bir daha kırma işlemi yapamazsın edindiğiniz sürüm kırılana kadar beklemek zorunda kalırsınız

wd0203

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 1, 2019
92
7
8
Türkiye
millet nasıl ban yiyor o zaman hocam kırık PS 4 lerde ban yerseniz cihazınız çöp olur falan diyorlar
Ps4 cihazlar ban yemez çünkü psn e bağlanmak için son sürüme güncellemeniz gerekir. Dediğiniz olay ubuntu89 @ubuntu89 arkadaşımızın dediği gibi Ps3 te var.