Konulara Yorum Nasıl Yapılır ?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Kuralları kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Konulara Yorum Nasıl Yapılır ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,837 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Kuralları
Konu Başlığı Konulara Yorum Nasıl Yapılır ?
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Stuntmaster

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,094
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli mcpsp üyeleri

Forumda bulunan bazı konularda (her katagoride) yapılan yorumlar ve cevaplar açılan konunun dışında yapılıyor ve bu nedenlede açılan konu ve yazılan yorumlar cevaplar konuyu aşırı derecede dağıtıyor

Lütfen konulara vereceğiniz cevaplar açılan konu ile ilgili olsun sırf mesaj yazayım diye yazılan yorumlar ve cevaplar ile konu geyik sohbetine dönüşmesin

Konu sizi ilgilendiriyor ise konu ile alakalı yorum yapınız ilgilendirmiyor ise geyik vari mesaj yazmayınız

Bu uyarıyı dikkate almayan üyelerimiz forumun bilgi paylaşımı olduğunu unutup boş mesajlar yazdığı için forumdan süresiz şekilde uzaklaştırılacaktır​

Leleupi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 1, 2009
36
0
0
41
Mctuna sana sonuna kadar hak veriyorum.Çok haklısın inşallah dediğin gibi herkez bu uyarıyı dikkate alır.Sende uğraşmassın. Kolay gelsin,iyi çalışmalar.

osman58

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 17, 2008
11
0
0
bir yerde haklı olabilirsin ama bence yapılan geyik bile o konu ile ilgili olabiliyor ve bu geyikten alınan keyifte hiç bir yerde yok. zaten chatbox kapalı ve bu konulara ister istemez taşıyor bu geyik muhabbeti ve sitede kimseyi rahatsız ettiğini düşünmüyorum ben _? zaten rahatsız edici konuşma yapan üye yok bu durumda herkes kendince haklı ..Kimse kusuruma bakmasın hepimiz insanız..

gerginnn

Erişim Engelli
Eki 7, 2008
74
0
0
39
katılıyorum sana yavuz kardeşim tuna da düzeninbozulmasında rahatsız ama mecburen olacak bunlar hepimizin sohbete ihtiyacı var başka şansımız olmadığından forum kurallarının sınırında geziyoruz
"akan su durdurulamaz ancak yatağı değiştirilebilir"

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,164
113
37
Siteye Git
elbetteki geyik müuhabbeti aradasırada olucak ama bu demek olmuyo ki her konuyu geyik muhabbetine çevirilecek...​

lordumuz

Erişim Engelli
Ara 24, 2008
29
0
0
bende hepinize katiliyorum konu icinde yapilan kucuk espriler geyikmi oluyor yoksa konudan baska yerlerden konusuluncami eger ole biseyse geyik icin olan cb dun itibariyle acildi :) birbirini zamanla taniyan bu insanlarinda bi sekilde birbiriyle konusmasi lazim.konu icinde bazen okadar sacma seyler oluyor doru diyorsun tuna konu konuluktan cikiyor ama buna geyik denemz sanirim

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,094
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
lordumuz dostum,konu konuluktan çıkıyor ise fazla yorum yapmaya gerek kalmıyor :) foruma geyik bölümü açılır ve geyik gırgır yapmak isteyen arkadaşlarımız o bölümde takılır ama bundan sonra geyik harici konularda bu tür şeylere müsahade etmeyeceğiz,siz değerli üyelerimizde bu düşünce için yardımlarınızı esirgemeyin forumu forum olarak kullanmamıza katkıda bulunun ki forum sizlerin sayesinde düzeni korusunun ve ilerlesin

rapkan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 15, 2009
8
0
0
26
Tuna Abinin dediine katılıorum... \ bir kişi bir mesajla geyik yapınca herkes onun yaptııı mesaja göre sohbet edip konuyla alakalı olmayan seyler hakkında konusuolar... Haklısınız...

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,164
113
37
Siteye Git
Tuna abi sende haklısın ama bazı konular bile sohbet amaclı acılıor ve insanlar fikrini acıklarken geyik yapıyorlar...
tuna abinin kast etmek istediği o değil geyik muhabbeti yapılcak konularda elbetteki geyik yapılacak diğer konularada bu muhabbetlerin sıçraması bakn forumda eylence mishaz bölümü var kimse ordaki konuları okuyup muhabbet yapmıyo genel sohbet bölümünde hangi konu açılsa geyik muhabbetine dönüşüyo ama anlatmak istedimiz bu...​

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
ben mctunaya hak veriyorum.Saatlerce burd ve kim bilir ksç kişi için uğraşıyor yardımalr falan ben bizzt kendim şahidim