LEGO Batman The Videogame USA-EUR FULL ISO 1.05 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Iso Oyun kategorisinde hako tarafından oluşturulan LEGO Batman The Videogame USA-EUR FULL ISO 1.05 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,898 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Iso Oyun
Konu Başlığı LEGO Batman The Videogame USA-EUR FULL ISO 1.05 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kalas123

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,838
10,398
113
Lego Batman The Videogame USA FULL ISO 1.05 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 299 MB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 229 MB]

................ veya ................

[Rar : 527 MB]

Password : hako
Ripped : yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6
Dil/Language : English
Çıkış adı/Release name : LEGO_Batman_USA_PSP-pSyPSP

Lego Batman The Videogame EUR FULL ISO 1.05 GB

[Rar : 530 MB]

................ veya ................

[Rar : 530 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6
Dil/Language : English - Spanish - German - Italian - Danish - French
Çıkış adı/Release name : LEGO_Batman_EUR_MULTi6_PSP-BAHAMUT

Son düzenleme:

mefespsp

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 26, 2010
5
1
0
PSP cahili biri olarak bir sorum var, 3 linkteki dosyalarıda indirdim. Extract yapmak istiyorum ama hem winzip hem de winrar error veriyor ve şifre yanlış olabilir diyor. Bu haliyle psp ye atsam çalışmaz herhalde değil mi?
Teşekkürler

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,838
10,398
113
Eğer dosyada şifre varsa ve şifre doğru olduğu halde paket açılmıyorsa dosya eksik yada bozuk inmiştir.winrar bunu algılamaz ve şifre hatası verir. Winrar durup bu hatayı verdiğinde eksik yada bozuk inen partın ismini de orada yazar. Eksik yada bozuk inmiş olan part odur. o partı önce silip sonra sadece o partı yeniden indirmek gerekir.

ilinen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2009
29
1
3
5.03 GEN-C ve 5.50 GEN D ile denedim ama ikisinde de birkaç bölüm sonra takılıyor.acaba sebebi ne olabilir.
oyunu fixledim,ama yine aynı sorunu yaptı.

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,838
10,398
113
Oyunun altında sorunun cevabı var.. Ayrıca oyunu niye fixliyorsun .. Bu oyunun versionu senin 2 adet psp versionundan küçük.. yani fix sadece elindeki psp, oyunun gerektirdiği versiondan küçük ise yapılır..

PSP nizden düşük versiona sahip oyunları fixlemeyiniz..Çünkü çalışr..

KojoTe

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 15, 2009
156
3
18
Bayılıyorum Lego oyunlarına teşekkurler Hako :alkis: