Switch NSP OYUN Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir
Konu Başlığı Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ih1970

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,633
23,425
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Yayın yılı: 2019, Kasım
Tür: Aksiyon, Parti, Spor
Geliştirici: SEGA
Yayınevi: Sega
Görüntü formatı: ns
Oyun Sürümü: 1.0.1

Dil: İngilizce [ENG]
Ses: İngilizce
Performans doğrulandı: Evet (8.1.0, Atmosfer 0.9.4)
Çok oyunculu: 8 oyuncuya kadar
Yaş derecesi: 6+

Açıklama: Olimpiyat altınları bekliyor!

Nintendo Switch için 2020 Tokyo Olimpiyatlarında, Mario & Sonic'teki en heyecan verici spor maceranıza katılın! Tek başına Olimpiyat rekorları kırmaya hazır olun ya da yeni sporlarda arkadaşlarınıza meydan okuyun; kaykay, karate, sörf ve spor tırmanışı! Ayrıca, tanıdık disiplinler ve klasik 2D oyunlar sizi bekliyor.
Oyunlar başlasın!
Havuzun izleri veya yolları, suda veya halkada - herkes için bir aktivite var! Yeni bir disiplinin ilk şampiyonu olun ya da en sevdiğiniz sporu Joy-Con denetleyicileri ile bitirmeye devam edin: oyunda tıpkı bir mızrak atmanıza ya da oyundaki bir yaydan nişan almanıza izin verecekler!

Geçmişten merhaba! Hikaye modunda 1964 Tokyo Olimpiyatları'nı ziyaret edin! Mario, Sonic, Bowser ve Dr. Eggman büyülü bir oyun sistemine çekildiler ve önceki Tokyo Olimpiyatlarının nostaljik iki boyutlu dünyasında yer aldılar.
60'lı yılların Tokyo'sunu Mario veya Sonic olarak keşfedin, yüz metre veya eski tarz uzun atlama gibi Olimpiyat yarışmalarına katılın ve eve dönüş yolunu bulun. Bu arada, 2020'de Tokyo'da, Luigi, şehir genelinde bir takım sporculardan bir araya geliyor. Mini oyunlar geçerken, birlikte Mario, Sonic ve diğerlerini kurtarmak için modern disiplinlerde yer alacaklar!
Aynı koltukta dört sporcudan oluşan bir takım topla ve çok oyunculu bir oyunda altın madalya kazan ya da üç arkadaşına kablosuz olarak bağlan.

Yıldız takımı! Sonic ve Mario dünyalarından gerçek bir yıldız karakter ekibinin bir parçası ol: Yoshi, Amy Rose, Luigi, Dr. Eggman ve diğerleri! Her karakterin kendi uzmanlığı vardır, bu yüzden favorilerinizi seçin ve kazanın!
Kaide kim tırmanacak?

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ALTERNATİF
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

hangut

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 15, 2019
79
6
8
mctuna kardesim ben indirdim kurdum ama calismiyor haberin olsun
internete baglanin diyor
update dosyasi icinde onuda kurdum sonuc degismedi
ilgilenirsen seviniriz