MCPSP Türkçe Yama Ekibi Gruplandırılacaktır

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumumuz Hakkında kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan MCPSP Türkçe Yama Ekibi Gruplandırılacaktır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumumuz Hakkında
Konu Başlığı MCPSP Türkçe Yama Ekibi Gruplandırılacaktır
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan onurkarakoc94

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,774
24,733
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba değerli MCPSP.COM üyelerimiz

Öncelikle Türkçe yama işleri ile uğraşıp saatlerini harcayan ve hazırladıkları yamaları forumumuzda paylaşıma sunan bütün arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum

Türkçe yama çalışmaları yapan arkadaşlarımız için forumumuzda grup açıp onları farklı renklendirmeyi uygun gördük

Lütfen Türkçe yama yapımı ile ilgilenen arkadaşlarımız, yaptığınız yamalarınızın paylaştığınız linkleri buraya ekleyiniz, bu eklemeler sonrasında grubumuz oluşturulacaktır

Saygılarımla

ufukasia

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 29, 2008
110
21
18
Merhaba değerli MCPSP.COM üyelerimiz

Öncelikle Türkçe yama işleri ile uğraşıp saatlerini harcayan ve hazırladıkları yamaları forumumuzda paylaşıma sunan bütün arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum

Türkçe yama çalışmaları yapan arkadaşlarımız için forumumuzda grup açıp onları farklı renklendirmeyi uygun gördük

Lütfen Türkçe yama yapımı ile ilgilenen arkadaşlarımız, yaptığınız yamalarınızın paylaştığınız linkleri buraya ekleyiniz, bu eklemeler sonrasında grubumuz oluşturulacaktır

Saygılarımla
Ne yapmamız gerektiğini anlayamadım zaten bu işi yapan arkadaşlar bir kaç kişi

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,774
24,733
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Ne yapmamız gerektiğini anlayamadım zaten bu işi yapan arkadaşlar bir kaç kişi

Nickinizi ve daha önce kendi yapımınız olan bir Türkçe yama linkini paylaşmanız yeterlidir, teşekkürler

ufukasia

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 29, 2008
110
21
18
Nickinizi ve daha önce kendi yapımınız olan bir Türkçe yama linkini paylaşmanız yeterlidir, teşekkürler
Yaptım ama bir değişiklik göremedim :) ben mi fark edemiyorum

src.power

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 10, 2015
1
0
0
Merhabalar, forumda yeniyim mesajı yanlış yere yazdiysam kusura bakmayın. Xbox 360 için yapılmış Türkçe yamaların hepsinin indirme linkleri kırık. Yaklaşık 3 hafta önce Assassin's Creed Liberation HD nin yamasını indirmiştim onun linki de çalışmıyor. İlgilenebilirseniz sevinirim.