MegaDrive Emulatörü PSVita'da Çalıştırıldı

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan MegaDrive Emulatörü PSVita'da Çalıştırıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,643 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Emulatör
Konu Başlığı MegaDrive Emulatörü PSVita'da Çalıştırıldı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ndspsp

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,931
20,440
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Sony'nin yeni el konsolu PSVita çıkışından 10 gün son sonra geliştiricilere yenik düştü

Daha önce duyurulan Hello World'un ardından bugün ise HBL yöntemi ile Segamega Driver emulatörü PSVita'da çalıştırıldı, darısı diğer emulatörlerin başına :)

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,988
868
113
32
PSLAND:)
Artık kapı açıldı.Geriside gelecektir inşallah.Bu işin raconu böyle artık:caki:

heroesmania

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 23, 2009
183
0
0
Bunun video olma olasılığı nedir? Adamın sol parmağıyla sonic'in hareketleri arasında küçük farklar vardı eğer yanlış görmediysem.Böyle bir video hazırlanıp da koyulmuş olabilir aslında.Tekrar bir izleyebilir misiniz dikkat ederek?

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,988
868
113
32
PSLAND:)
Bunun video olma olasılığı nedir? Adamın sol parmağıyla sonic'in hareketleri arasında küçük farklar vardı eğer yanlış görmediysem.Böyle bir video hazırlanıp da koyulmuş olabilir aslında.Tekrar bir izleyebilir misiniz dikkat ederek?
Bende ilkönce kıllandım bişelerden.Normalde kamerayla yada telefonla başka bi cihazdan video çektiğimiz zaman dalgalanma yada gariplikler oluyor.Ama vitada maşallah en ufak bi sorun yok.bence doğrudur heleki tuna abi koyduysa:caki:

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,259
18
48
35
Her canlı ölümü tadacaktır.

Her konsol da hacklenecektir. Bunlar bu hayatın değişmezleri. PS Vita çabuk kırılacaktır diye düşünüyorum. Çünkü iphone olayında olduğu gibi, değişik uygulamalar için kullanmak isteyen hacker sayısı daha fazla olacaktır. Çünkü çok daha fonksiyonel bir cihaz bir önceki PSP lere göre.

Skaty

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 5, 2008
29
1
0
32
Vita’da PSP oyunlarının oynanabilmesi Sony’nin bir tratejisi gibi geliyor bana. Diğer yandan Vita oyunlarını hacklemek sanılandan daha uzun zaman alacaktır, çünkü PS3’de de olduğu gibi, işin içine yazılımdan ziyade donanım da giriyor.

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,511
40
48
32
Siteye Git
Benim Vitadan en çok istedigim mame yi çalıştırması bu gücede fazlası ile sahip :)

esestarkan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 17, 2011
40
4
8
30
benim en çok istediğim nes oyunlarının çalıştırılması..o zaman tam istediğim alet olur :D