PS4 PKG OYUN Metal Gear Solid V Ground Zeroes EUR (v1.04) FULL PKG 2.90 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Metal Gear Solid V Ground Zeroes EUR (v1.04) FULL PKG 2.90 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,175 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Metal Gear Solid V Ground Zeroes EUR (v1.04) FULL PKG 2.90 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hako

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,966
10,949
113
Metal Gear Solid V Ground Zeroes EUR (v1.04) FULL PKG 2.90 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 1.0 GB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 1.0 GB]
[Rar : 939 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 4.05 + HEN
Dil/Language : English-German-Spanish-Italian-French-Portuguese-Chinese-Russian
Çıkış adı/Release name : Metal_Gear_Solid_V_Ground_Zeroes_PS4-Playable​

Son düzenleme:

KAYIALPI

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2019
12
1
3
ustam hepsını ındırdım dosyaları cıkart yaptım 40 50 tane cıkarılmıs dosyanın ıcınde rar dosyası var tek pkg dosyası olması gerekmıyormu 3unu ayrı ayrı mı cıkartıcaz onu bı tarıf edermısın

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,966
10,949
113
ustam hepsını ındırdım dosyaları cıkart yaptım 40 50 tane cıkarılmıs dosyanın ıcınde rar dosyası var tek pkg dosyası olması gerekmıyormu 3unu ayrı ayrı mı cıkartıcaz onu bı tarıf edermısın
indirdiğin partları winrar ile açacaksın. içinden oyunun adını taşıyan bir klasör çıkacak onun içindekilerde winrar dosyasıdır onlarıda winrar ile bir daha çıkartacacaksın ve .pkg uzantılı dosyayı bulacaksın.

Benim oyunlar winrar ile 2 defa sıkıştırılmıştır.

KAYIALPI

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2019
12
1
3
indirdiğin partları winrar ile açacaksın. içinden oyunun adını taşıyan bir klasör çıkacak onun içindekilerde winrar dosyasıdır onlarıda winrar ile bir daha çıkartacacaksın ve .pkg uzantılı dosyayı bulacaksın.

Benim oyunlar winrar ile 2 defa sıkıştırılmıştır.

teşekkür ederım dedıgınız gıbı yaptım oldu

DarkAngel072

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 25, 2021
26
0
1
hako @hako 9.0 destekliyomu