Switch NSP OYUN Mortal Kombat 11 1.0.4 UPDATE +17 DLC + Cheat Shao Khan + Frost All Unlock Charecters NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Mortal Kombat 11 1.0.4 UPDATE +17 DLC + Cheat Shao Khan + Frost All Unlock Charecters NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,676 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 36 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP Oyun İndir
Konu Başlığı Mortal Kombat 11 1.0.4 UPDATE +17 DLC + Cheat Shao Khan + Frost All Unlock Charecters NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bur8KKK

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,950
20,500
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Yayın Yılı : 2019, April
Tür : Dövüş
Geliştirici : Shiver Entertainement, NetherRealm Studios
Yayımcı : WB Games
Resim formatı : NSP
Oyun versiyonu : 1.0.2 Arayüz dili : İngilizce [RUS]
Ses : İngilizce
Performans kontrol edildi : Evet (7.0'da .1, Atmosfer 0.8.7)
Çok oyunculu : 8 kişiye kadar
Yaş sınırı: 16+

Mortal Kombat geri döndü ve kült serisinin yeni bölümü daha da güzelleşecek. Kahramanı kişiselleştirmek için tamamen yeni seçenekler, savaşçıları kişiselleştirmek ve onlara benzersiz bireysel özellikler vermek için eşi görülmemiş fırsatlar sunacak. Yeni grafik teknolojisi, her kanlı ayrıntıda her öfkeli anı gösterecek, sizi ölümcül bir savaşın kalbine götürecek ve her vahşi resepsiyonu hissetmenizi sağlayacaktır. Efsanevi efsaneye 25 yıl devam edecek sınıfının en iyisi sinema hikayesi kampanyasında yeni karakterler ve klasik karakterlerle bir toplantıya hazır olun.

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

mamboo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2008
70
4
8
38
peki 6.2. den 7.0.1 yükseltme yapabiliyormuyuz? en son stabil değildi bende 7.0.1 den 6.2 downgrade ettim

persia_ali

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 4, 2019
44
17
8
peki 6.2. den 7.0.1 yükseltme yapabiliyormuyuz? en son stabil değildi bende 7.0.1 den 6.2 downgrade ettim
Aynen şu an stabil tüm oyunlar. Offline olarak yükseltin 7.0.1 e (ChoiDujourNX programı ile) . FW 7.0.1 forumda mevcut.
Sonrasında oyunlar için atmosphere 0.8.7 kullanın derim reinxx bazen gri ekran yapıyo nadiren de olsa. ben şu an çok memnunum. Not: 7.0.1 e yükseltirken adımlara dikkat edin orda auto rcm off yapın derim. Sonrasında onu kapamak için uğraşmayın benim gibi =)