Mortal Kombat Mythologies-Sub Zero

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 1 Oyunları kategorisinde kurt26 tarafından oluşturulan Mortal Kombat Mythologies-Sub Zero başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,792 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 1 Oyunları
Konu Başlığı Mortal Kombat Mythologies-Sub Zero
Konbuyu başlatan kurt26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan arif02

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
play statıon 1 emulatordemi oynucaz dostum yoksa cd ye yazdırıp ps1 demi cevaplarsan sevinirim

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
113
48
44
Eklemişsin ama nedir bu riplimi full mu emulatormu? Açtığın konularda biraz detay olsun.
Kurt bunda da açıklamayı senin yerine ben yapıyorum... Dosya sıkıştırılmış olarak 10 MB dir, rardan çıktığında ise 464 MB, IMG yapınca 526 MB ve riplidir...
Emulator de oynayabilmeniz Cosi uygulamasını çalıştırın Browse ye tiklayın PSX Mortal Kombat Sub-Zero.img.mode seçin Romeve Trailing Zeros yazan yeri işaretleyın ve Decompress basın size IMG olarak hazırlayacaktır bölece emulatorlerde çalışabilecek.

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
14
18
Siteye Git
merhaba ilk ben paylaşsaydım anlatırdımda bir sürü paylaşım var her payşlaştığımızda anlatcaz mı?
işin çıkcığı çıkar ama illa detaylı olsun derseniz yaparız.
sitede ps1 emulatörde var orada nasıl çalışacak anlatılıyor.

y.z

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 30, 2010
2
0
0
42
abi mrb mk subzero oyununu indirmek istiyorum turbo file önüme çıkıyor deleted diyor yani dosya yok bakarsan abi çok makbule olur.

fhssass

Erişim Engelli
Kas 19, 2012
957
41
0
42
abi mrb mk subzero oyununu indirmek istiyorum turbo file önüme çıkıyor deleted diyor yani dosya yok bakarsan abi çok makbule olur.
Gözüm...
Konu neredeyse 2011'de açılmış bugüne kadar o link o upload kalmaz ki...

This is not just a game!!!

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,457
5,164
113
ben bu oyun yüzünden makinayi kıraçaktım oyun güzel ama çok zor