PS4 Türkçe YAMA Mortal Kombat X PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Mortal Kombat X PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,432 kez görüntülenmiş, 166 yorum ve 93 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Mortal Kombat X PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leedragon

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
1,186
16,993
113

Sevgili mcpsp üyeleri Mortal Kombat XL PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Ali Çatal (ENENRA)'ya ve programlama ve tool konusunda yardımcı olan abodora @abodora 'ya buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sıkıntılı geçen bir port işleminin ardından bu yamayı port edebildiğim için çok mutluyum. Tabii ki abodora arkadaşımızın sayesinde bu yamayı port edebildim. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Thanks a lot, abodora:) Bu arada, alt yazılar çok küçük olduğu için alt yazılarda büyük harf kullandım :) Yama ile uyumlu olan oyunu arşivin içinde bulabilirsiniz. Ek olarak, uyumlu oyunun konu linkini de konuya ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

Açabildiğimiz bütün yamaları port etmeye ve sizlere sunmaya devam edeceğiz :)

OYUN HAKKINDA

"Sırada kim var? Bir Numaralı Dövüş Serisinin Yeni Neslini Yaşa.

Mortal Kombat X, yepyeni oynanışıyla birlikte benzersiz sinematik sunumu birleştiriyor. Oyuncular ilk kez karakterin strateji ve dövüş stilini etkileyen çeşitlerden birini seçebiliyor.

NOT
Türkçe yama, 5.05, 6.72, 7.02, yani tüm kırılmış versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.

BİLGİLENDİRME
Mortal Kombat XL sürümünde bütün karakterler yer almaktadır. Yamaya, update dosyası dahil değildir. Önce oyunu, ardından da türkçe yamayı kurmanız yeterlidir.

Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
da indirebilirsiniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ALİ ÇATAL (ENENRA)

PS4 PROGRAMLAMA
ABODORA

TOOL
ABODORA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,221
1,037
113
5.05 fix desem :) hazırlanıyor yazısı ne kadar şık yakışmış sayfaya emeklerine sağlık