PS4 Türkçe YAMA Narcos: Rise of the Cartels PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Narcos: Rise of the Cartels PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,887 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 52 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Narcos: Rise of the Cartels PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tahircelik42

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,299
26,312
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Narcos: Rise of the Cartels PS4 Oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren SINNERCLOWN arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama bütün türkçe karakterleri desteklemektedir. Oyun ile uyumlu olan oyun linkini arşivin içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan 'a tool için swuforce'ye, teknik destek için The Darkness'a ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim :)

NOT
Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir. yamayı 5.05 için deneyen arkadaşlar sonucu yazarlarsa sevinirim :)

BİLGİLENDİRME
Çevirmen tarafından yamanın yarı translate olduğu yazılmıştır. Bunu dikkate alarak yamayı indiriniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SINNERCLOWN

ÇEVİRMENİN SİTE LİNKİ
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

TOOL
SWUFORCE

TEKNIK DESTEK
THE DARKNESS

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

merkintr

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
May 15, 2009
224
174
43
116
Çağ üstat ne kadar teşekür etsek bu konuda az. Gerçekten çok teşekürler. Madem bir Gizem var ortada tahminleri alalım arkadaşlar. Benim tahminlerim ;
1- Yakuza 0 ( evet her seferinde yazdığımın farkındayım :) )
2- Mad Max
3- Hiçbir fikrim yok :)

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
880
1,504
93
Çağ üstat ne kadar teşekür etsek bu konuda az. Gerçekten çok teşekürler. Madem bir Gizem var ortada tahminleri alalım arkadaşlar. Benim tahminlerim ;
2- Mad Max
3. seçeneğini çok beğendim. Oyumu ondan yana kullanıyorum :D

Ayrıca Türkçe yamanın bu listedeki oyunlardan biri olacağını nedense hiç düşünmüyorum :)

Son düzenleme:

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,299
26,312
113
2- Mad Max
Herkese teşekkür ederiz.

Yakuza'lara daha el atmadık, ama onlar da çıkacak inşallah.

Mad Max yaması ücretli bir yama. Ücretli olan hiçbir yamayı çıkartmayız. Eğer bir gün ücretsiz olursa, onu da port ederiz tabii.

Konuyu takip eden kardeşime:

Malum, Shadow of War hadisesinden sonra, anladık ki her daim kardeşi olduğum scofi kardeşim, arkamızdan yine işler çevirmeye başlamış. Arkadaş kimsenin hakkını yemiyoruz burada. Herkese açık olarak paylaşılan bir yamayı port edip aynı şekilde biz de paylaşıyoruz. Niçin? Herkes faydalansın diye. Bunu yaparken de herkesin adını konuda belirtiyoruz.

Konu da açtım. Tüm yamalar için çevirmenlere, çeviri ekiplerine mesaj çektim. Çoğu da olumlu dönüş yaptı. İsimleri de açmış olduğum konuda yazıyor zaten. Kimseye sadece ben yapayım da demedim. Herkes yapabilir. İçten pazarlıklı değilim çok şükür. Senin yaptığını ferex bile yapmadı. Sen ferex'ten daha beter çıktın.

Bir derdin var mı diyorum, yok diyor. Bize garezin var mı diyorum, yok diyor. Bu yaptığına ne denir güzel kardeşim? Bu huyundan umarım bir an önce vaz geçersin.

Son olarak, ÜCRETSİZ olan her yamayı çıkartacağız güzel kardeşim.