Neverwinter'ı XB1'de oynamanın eksileri

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde XBOX One Genel Sohbet kategorisinde M1Coraz0n tarafından oluşturulan Neverwinter'ı XB1'de oynamanın eksileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 185 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XBOX One Genel Sohbet
Konu Başlığı Neverwinter'ı XB1'de oynamanın eksileri
Konbuyu başlatan M1Coraz0n
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M1Coraz0n

M1Coraz0n

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2023
1
0
1
1. Para kazanma ve ödemeler: Diğer birçok MMORPG'de olduğu gibi Neverwinter'da da oyun içi para birimi ve gerçek parayla çeşitli eşyalar, teçhizatlar ve yükseltmeler satın alabileceğiniz bir mağaza bulunmaktadır. Bazı oyuncular oyunun ödemeleri teşvik etmeye çok fazla odaklandığını ve bazen yatırım yapmaya istekli olanlara avantaj sağladığını düşünüyor.

2. Sınırlı içerik: Bazı incelemeler, Neverwinter'ın özellikle deneyimli oyuncular için içerik açısından biraz sınırlı hissedebileceğini belirtiyor. Düzenli güncellemelere rağmen, bazı oyuncular mevcut görev ve etkinliklerin hızla tükenebileceğini belirtiyor.

3. Denge ve Optimizasyon: Birçok MMORPG'de olduğu gibi, farklı karakter sınıfları ve oyun tarzları arasında denge kurmak zor olabilir. Bazı oyuncular, belirli sınıfların farklı zamanlarda çok güçlü veya çok zayıf olabileceğini, bunun da çok oyunculu savaşlarda dengeyi etkileyebileceğini belirttiler. Bu arada oyunu difmark.com'dan satın aldım

Bununla birlikte, dezavantaj algısının oyuncudan oyuncuya değişebileceğini ve birinin dezavantaj olarak gördüğü şeyi başka bir oyuncunun oyunun özelliklerinin bir parçası olarak algılayabileceğini unutmamak gerekir.
 
Üst