Nintendo GameBoy Advance SP ye Nasıl Oyun Atabilirim

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Nes - Snes - GBA kategorisinde david16 tarafından oluşturulan Nintendo GameBoy Advance SP ye Nasıl Oyun Atabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,179 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Nes - Snes - GBA
Konu Başlığı Nintendo GameBoy Advance SP ye Nasıl Oyun Atabilirim
Konbuyu başlatan david16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan david16

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
8
0
Arkadaşlar Nintendo GameBoy Advance SP ye Nasıl Oyun Atabilirim ve normal menüsüne nasıl girebilirim gameboyun

pofpor

Arsenal
Moderatör
Eki 7, 2008
727
2
18
38
Siteye Git
Orjinal Gameboy Advance'den bahsediyorsan oyun yükleyemezsin. Kendi oyun kartuşları ile oynamalısın; ancak "Super Card" adında bir kartuş vardı, içine oyun yükleyebiliyordun. Şu anda bu kartı bulmak zor.

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
8
0

bu model den kullanıyorum. Yüklenmez miki birde arkada bir yer var şarj soka yerinin yanında orası ne oluyor USB kablosu mu takılıor

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,511
40
48
32
Siteye Git
super card kartuşu bulabilirsen! ancak onun içine oyun atıp istedigin oyunu oynayabilirsin onun dışında oyun kartuşları ile oynayabilirsin onlarada sen yükleyemezsin olanı oynarsın

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
8
0
Sağol yardımlarınız için. Supercard hiç mi satılmıor

Omar

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 26, 2009
129
0
16
37
Gameboy Micro mun ve supercard ımın değerini şimdi daha iyi biliyorum :)

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
783
35
0
39
bayabi eski bu model dostum şimdi kaldımı bu modellerden benim çocukluğumda oynuyordum:01:

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
8
0
SuperCard MiniSD yi buldum ve aldım

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

buradan alabilirsiniz 4 adet kaldı