Switch Öğretici Nintendo Switch Lite Duyuruldu

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Öğreticiler kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Nintendo Switch Lite Duyuruldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 282 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Öğreticiler
Konu Başlığı Nintendo Switch Lite Duyuruldu
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,175
21,050
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Bugün Nintendo YouTube kanallarında yapılan büyük duyuru, gerçekten de, bugün resmi olarak Nintendo Switch Lite'ın gelişini duyurdu .

Söylentiler zaten onun hakkında koşuyordu ve proje bugün resmi hale geldi.

Bu konsol, 20 Eylül 2019'dan itibaren 200 € mütevazi toplam için satışa sunulacak !

Nintendo Switch'in bu yeni sürümü SADECE taşınabilir olacaktı ve hiçbir iskelede kullanılamayacaktı!

Ek olarak, Joy-Cons'lar konsolda da sökülemez ve sabitlenmez.

Görünüşe göre, bu konsol bir jiroskop ve kızılötesi ile donatılmayacakve üç renk mevcut olacak:

- Turkuaz
- sarı
- Siyah

Buna eşlik etmek üzere , bu konsolun sınırlı bir sürümü olacak ve yayın tarihi 15 Kasım 2019’ta planlanan Pokémon Sword ve Shield’ın bir baskısı olacak.
Son küçük bilgi, pil ömründe bir gelişme olacak ve ekran 5.5 inç ölçecek!​

Gökmēn11235

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 12, 2019
1
0
1
Hocam ben bunu çıktığı gibi Amazon'dan almak istiyorumda sizce bu konsol çıktığı gibi kırılır mı?

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,175
21,050
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Hocam ben bunu çıktığı gibi Amazon'dan almak istiyorumda sizce bu konsol çıktığı gibi kırılır mı?
Çıkar çıkmaz kırılacağını sanmıyorum çünkü hali hazırda kırılamayan switch modelleri mevcut

Nintendo aynı güvenlik sistemini Lite sürümü içinde kullanacaktır diye düşünüyorum