Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Hack kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Nintendo Switch Lite Kırıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,241 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Hack
Konu Başlığı Nintendo Switch Lite Kırıldı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zgrmz

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,460
21,820
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Abi, sence yeni mariko olanları almalı mıyım yoksa Nintendo switch pro/xl ı beklemek daha mı doğru olur?
Pro modelde durum ne olur bilemiyorum @omris acelen yok ise biraz bekleyebilirsin

Rangelov1928

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 9, 2019
5
0
1
Tam da Nintendo switch lite almayı planlıyordum.Tuna hocam bu chip sizin elinizde tahminen ne zaman olur ve fiyat tahmini ne kadar olur acaba?Bir de merak ettiğim bir soru çip takıldıktan sonra yeni gelen oyunları indirebiliyor muyuz?Ben istanbul dışındayım size kargoyla göndersem kırma işlemi yapar mısınız

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,460
21,820
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Tam da Nintendo switch lite almayı planlıyordum.Tuna hocam bu chip sizin elinizde tahminen ne zaman olur ve fiyat tahmini ne kadar olur acaba?Bir de merak ettiğim bir soru çip takıldıktan sonra yeni gelen oyunları indirebiliyor muyuz?Ben istanbul dışındayım size kargoyla göndersem kırma işlemi yapar mısınız
Merhaba @Rangelov1928

Chip dağıtılmaya başlandığı vakit siparişlerimizi geçeceğiz ve gerekli denemeyi yaptıktan sonra servise başlayacağız, şuan için chip fiyat konusunda henüz bilgi olmadığı için şuan birşey diyemiyorum, istanbul dışından kargo ile gönderebilirsiniz, her zaman yardımcı oluyorum

İrem77

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 4, 2020
1
0
1
Kırılmış switch lite satarmısınız acaba fiyat tahmini ne olur

GorkemC

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 6, 2020
1
0
1
Yeni switchler ve Lite icin yeni bir haber var mı acaba? Kolay gelsin.

kpln04

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 11, 2014
12
1
3
Var mı yeni haber acaba
Şimdiden lite alsak mı hala pahalı gerçi ama