Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Hack kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Nintendo Switch Lite Kırıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,987 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Hack
Konu Başlığı Nintendo Switch Lite Kırıldı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan musa_emir_2008

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,509
22,175
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Tuna
Team Xecuter siteyi guncellemmis.
ASlinda 25 ocak yani cin yilbasinda pre yapacklsrmis ama olmamis cok insansi dramalar var burda diyor ellerinde tum normal switchleri kiracak doslara varmis ama tam verimli cvaismioyormus. Burda sizi ilgilendiren ozellikse seni 200 300 tester ariyorlarmis. a,a ama dikkat edin diyor ki bisey olursa yeni cihaz falan bizden beklemeyin diyor. Terter için aranan ozelliklerden en önemlisi de vakit ve kucuk cihaz hataalrini kendin düzeltebiliyorsan denmiş . Yani tam senlik,Bence hemen tester olarak yazil bence Tuna.
link asagi da cok gec olmadan listeye yazdır adini

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
evet haberim var kasatka :)

bu arada konsolu ne yaptın kurtarabildin mi ?

musa_emir_2008

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 7, 2009
45
1
8
Sayın Mctuna bir tavsiyeye ihtiyacım var.

Elimde Switch lite sıfır olarak duruyor ve versiyonu 8.0. Şimdi kırılacak diye satmak istemiyorum ama hiç oyun yok içerisinde en azından free2play oyunları oynamak istiyorum ama o zamanda update yapmam gerekecek son sürüme ve ben bir kırılmasına bir etki eder sorun olur diye güncellemiyorum. Acaba bu lehim ile kırılma yazılımdan bağımsız mı yoksa biraz daha kenarda bu versiyonda tutayım mı cihazı? Teşekkürler.

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,509
22,175
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Sayın Mctuna bir tavsiyeye ihtiyacım var.

Elimde Switch lite sıfır olarak duruyor ve versiyonu 8.0. Şimdi kırılacak diye satmak istemiyorum ama hiç oyun yok içerisinde en azından free2play oyunları oynamak istiyorum ama o zamanda update yapmam gerekecek son sürüme ve ben bir kırılmasına bir etki eder sorun olur diye güncellemiyorum. Acaba bu lehim ile kırılma yazılımdan bağımsız mı yoksa biraz daha kenarda bu versiyonda tutayım mı cihazı? Teşekkürler.
Merhaba @musa_emir_2008

Konsolunu güncelleyebilirsin ama ilerleyen zamanlarda 9.1.0 üzeri bir güncelleme çıkarsa güncellemeyi yapmazsın

Şuan için kesin bir bilgi yok, yani şu versiona kadar kırılacak veya bu chip takıldığı vakit her versionda kullanılabilecek gibi söylentide yok ama benim yıllar içindeki takiplerim ve tecrübelerim hack duyurulduğu vakit o dönem içersindeki bütün versionlar ile uyumlu oluyor