Switch Destek Nintendo Switch Pil Sorunu

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Destek kategorisinde Kasatka tarafından oluşturulan Nintendo Switch Pil Sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Destek
Konu Başlığı Nintendo Switch Pil Sorunu
Konbuyu başlatan Kasatka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan devilcix

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
756
48
28
Arkadaslar merhaba
2 Switch vardi çocuklarda .Biri her gun aktif olarak kullanılırken diğeri kenarda kirik (CFW) olarak duruyordu. COk nadir acip onyaniyordu. Yaklasik bir aydir acilmiyordu. Ben cihaz cok kullanilmadigi için cihazin Auto RCm sini kapali tutuyorum.Neyse bu gun çocuk istedi actim pil yüzde 64 de ama yarimsaat sonra çocuk pil bitti diye getirdi. Sorun su. Pil yüzdesi yüzde 50 nin altina indii anda cihaz uyari falan vermeden cat diye kurmizi pil sekli gösterip kapaniyor.
Piliniz dusuk az falan uyarisi yok. Direkt ekranin ortasinda buyuk pil ve kirmizi uyari kapatıyor ekrani.
Iki sey olabilir.Ya pil olmuş ki imkansiz ne düşme ne cok fazla kullanma cihazda olmadi.Toplasan 100 saat calismamistir sifir duruyor./ Inicisi ise cihazin pil indicatoru yani göstergesi bozuk. Yuzde 50 demekyuzde 1 demek gibi. Ancak o durumda da yüzde 65 de ki yüzde 15 e tekâmül eder uyari vermesi lazimdi pil dusuk diye.

Velhasilkelam basina bu sorun gelen var mi.Fikri olan bir cozum üretebilecek olan var mi ?
SImdiden teşekkürler.

devilcix

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 13, 2008
100
6
18
38
selam ayni sorunu bende yasadim Haku uygulaması ile restore ettim duzeldi dene bi istersen