PS4 Türkçe YAMA Nioh 2 PS4 Türkçe Yama İndir v3.0 (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Team NINJA tarafından oluşturulan Nioh 2 PS4 Türkçe Yama İndir v3.0 (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,326 kez görüntülenmiş, 250 yorum ve 119 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Nioh 2 PS4 Türkçe Yama İndir v3.0 (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Team NINJA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smsk63

Team NINJA

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 23, 2020
26
402
28

OYUN HAKKINDA

KARANLIĞINIZI SERBEST BIRAKIN

Ölümün kol gezdiği bu vahşi rol yapma oyununda samuray sanatında ustalaşın.

Güzelliğin ve tehlikenin diyarında canavarların ve şeytani ruhların cirit attığı, bitmek bilmeyen savaşların yaşandığı 1555 Japonyasına yolculuk yapın.

Efsanevi Yokai'nin doğaüstü güçlerini kullanan asi bir paralı asker olarak düşmanlarınızı avlayın.

Tehlikeli Sengoku döneminde hayatta kalarak yeni ve ürkütücü Dark Realm'de hayatta kalabilecek misiniz?

6.72 Fix dosyasını hazırlayan bayraktutan @bayraktutan arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT
CUSA1552 sürümünü indirip oyunu çevirdim. v1.08 veya v1.00 fark etmez ikisinde de çalışır. Herkese iyi oyunlar diliyorum.

BİLGİLENDİRME
Yamayı translate programlarını kullanarak çevirdim. Bunu dikkate alarak yamayı indiriniz. Ayrıca, translate yama sevmeyenler için de dil dosyasını paylaştım. Bu işten anlayan arkadaşlar translate yamayı düzenleyip bizlere sunarlarsa, düzenlenen yeni yamayı konuya ekleyeceğim. Artık başka bir yama çıkarmayacağım.

(Düzenlemek isteyenler için paylaşılmıştır)
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Can ibrahim

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 17, 2020
45
4
8

OYUN HAKKINDA

KARANLIĞINIZI SERBEST BIRAKIN

Ölümün kol gezdiği bu vahşi rol yapma oyununda samuray sanatında ustalaşın.

Güzelliğin ve tehlikenin diyarında canavarların ve şeytani ruhların cirit attığı, bitmek bilmeyen savaşların yaşandığı 1555 Japonyasına yolculuk yapın.

Efsanevi Yokai'nin doğaüstü güçlerini kullanan asi bir paralı asker olarak düşmanlarınızı avlayın.

Tehlikeli Sengoku döneminde hayatta kalarak yeni ve ürkütücü Dark Realm'de hayatta kalabilecek misiniz?

NOT
CUSA1552 sürümünü indirip oyunu çevirdim. v1.08 veya v1.00 fark etmez ikisinde de çalışır. Herkese iyi oyunlar diliyorum.

BİLGİLENDİRME
Yamayı translate programlarını kullanarak çevirdim. Bunu dikkate alarak yamayı indiriniz. Ayrıca, translate yama sevmeyenler için de dil dosyasını paylaştım. Bu işten anlayan arkadaşlar translate yamayı düzenleyip bizlere sunarlarsa, düzenlenen yeni yamayı konuya ekleyeceğim. Artık başka bir yama çıkarmayacağım.

(Düzenlemek isteyenler için paylaşılmıştır)
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

[Gizli içerik]
Teşekkür ederim