PS4 Yardım Oyun İndirme Yardım 😢

MCPSP REKLAM ALANI

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde FACONTELL tarafından oluşturulan Oyun İndirme Yardım 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 189 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı Oyun İndirme Yardım 😢
Konbuyu başlatan FACONTELL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berke12kitten

FACONTELL

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 13, 2021
44
7
8
assasins creed valhalla indircem jdownloader ile oyun indikten sonra flaşa 1 tane dosya mı atcam yaardım edin😢

one41

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 3, 2015
141
38
28
dostum rar olarak inen dosyaları çıkartıp PKG dosyalarını yükleyeceksin ps4 e oda zaten bir veya iki tane PKG dosyası olur.

Furkanxyz

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
136
37
28
Bak ana oyunun yaması 6 part'mış yani senin indirilenler klasörüne yama isimli dosya gelicek sonra en üsttekine sağ tıklayıp burada ayıkla dedikten sonra klasör gelicek ya klasörün içinde çıkacak yada tekrar klasörde winrar dosyaları çıkacak eğer winrar dosyaları çıkarsa tekrar en üsttekine Winrar dosyası olarak (2.sıradada olabilir) sağ tık yapıp burada ayıkla de sonra oyunun pkg dosyası gelecek.Sonra oyuna ub işlemleri yap.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bak ana oyunun yaması 6 part'mış yani senin indirilenler klasörüne yama isimli dosya gelicek sonra en üsttekine sağ tıklayıp burada ayıkla dedikten sonra klasör gelicek ya klasörün içinde çıkacak yada tekrar klasörde winrar dosyaları çıkacak eğer winrar dosyaları çıkarsa tekrar en üsttekine Winrar dosyası olarak (2.sıradada olabilir) sağ tık yapıp burada ayıkla de sonra oyunun pkg dosyası gelecek.Sonra oyuna ub işlemleri yap.
Takıldığın bir yer olursa yazabilirsin.

FACONTELL

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 13, 2021
44
7
8
83 tane dosya var ne yapcam rar ı aççam sonra flaşa mı atcam atcaksam kaö tane😢

Furkanxyz

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
136
37
28
83 tane dosya var ne yapcam rar ı aççam sonra flaşa mı atcam atcaksam kaö tane😢
Bak en üstte winrar dosyası olacak 1altındada olabilir ona sağ tık yapıp burada ayıkla de veya burada çıkart sonra pkg dosyası ya gelecek yada klasör çıkacak gene içindekilere aynısını yapıcan.