Oyun Nasıl Sıkıştırılır (RİP) - Hafıza kartınızda yer açın !

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde Notfound 404 tarafından oluşturulan Oyun Nasıl Sıkıştırılır (RİP) - Hafıza kartınızda yer açın ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı Oyun Nasıl Sıkıştırılır (RİP) - Hafıza kartınızda yer açın !
Konbuyu başlatan Notfound 404
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nss

Notfound 404

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 8, 2014
1
0
0
Merhaba arkadaşlar sanırım çook uzun zamandır yazı yazmıyordum eskiden forum yetkilisiydim reklam gibi olmasın başka bir forum maalesef bıraktım.

şimdi size PSP cihazınızda nasıl oyunları riplemeyi öğreticem bu arada rip anlamını bilmeyenler için

------------------------RİP NEDİR ?--------------------------------

Ripli oyun, özel programlarla sıkıştırılmış oyun demektir. öyle sıkıştırılmış oyunlar vardır ki boyutu 2-3 gb olan bir oyun 100mb a kadar düşürülebilir ve internetten indirilmesi kolaylaştırılabilir. İnternetten indirdiğiniz bu sıkıştılımış oyunlar bilgisayarınızda açtığınız zaman yine 2-3 gb boyutuna ulaşır.

!!!RİP NEDİR BÖLÜMÜNDEKİ YAZI ALINTIDIR TAMAMI İÇİN:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
EĞER REKLAMA GİRİYORSA KALDIRABİLİRİSİNİZ...!!!

PSP'DE OYUN NASIL RİPLENİR ?

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

1.UMDGEN ADLI PROGRAMI BİLGİSAYARIMIZA SETUP'UNU İNDİRİYORUZ SONRA KURUYORUZ KURDUKTAN SONRA;
Open butonuna tıklayalım burdan oyunumuzu seçelim örneğin GTA Vice City Stories seçtim.

2. Menüden UMD Properties'e gelelim ordan sol alta optimize tuşuna basalım

3. Eğer USDIR Klasörünün İçinde Audio klasörü var onun içinde music klasörü var isterseniz silebilirisiniz sadece arabadaki radyolar silinir

4.Son Olarak Save butonuna basın benim önerdiğim format iso cso'da kaydedebilirisiniz.

Evet oyunumuz 800mb oldu

UMDGEN İNDİR

nss

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 10, 2010
2,404
152
83
1)Reklama giriyor
2)Zaten forumda vardı bu forumda öğrendim zaten yılllarrr önce umdgeni :)
3) Misal gta da radyoları silince ne anlamı kalır, bazı oyunlarda cso formatta kasar yada geç yüklenir.
4) Artık psp mi kaldı :)

Son düzenleme: