PS4 PKG OYUN P.T. Silent Hills (v1.00) UP4511-CUSA01127 PKG 1.25 GB (KORKU OYUNLARININ ATASI)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde symbol54 tarafından oluşturulan P.T. Silent Hills (v1.00) UP4511-CUSA01127 PKG 1.25 GB (KORKU OYUNLARININ ATASI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,833 kez görüntülenmiş, 339 yorum ve 174 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı P.T. Silent Hills (v1.00) UP4511-CUSA01127 PKG 1.25 GB (KORKU OYUNLARININ ATASI)
Konbuyu başlatan symbol54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan enes1660

symbol54

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2020
268
295
63
33
Siteye Git
PS4 te satıştan kaldırılan ve hesabında olanların PS4 hesaplarını daha pahalıya satmasına vesile olan efsane bir korku oyunu. çok aradım buldum burada paylaşmak istedim

5.05 ve sonraki sürümler ile çalışır ( Works with 5.05 and higher )

Tested : 5.05+ HEN
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English
MediaFire Linki
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Uptobox Linki
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Mega Linki

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

merkintr

Forum Destekçisi
May 15, 2009
227
173
43
115
PS4 te satıştan kaldırılan ve hesabında olanların PS4 hesaplarını daha pahalıya satılmasına vesile olan efsane bir korku oyunu. çok aradım buldum burada paylaşmak istedim
MediaFire Linki
[Hidden content]

Uptobox Linki
[Hidden content]

Mega Linki
[Hidden content]
teşekkürler

holland

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 12, 2012
164
12
18
PS4 te satıştan kaldırılan ve hesabında olanların PS4 hesaplarını daha pahalıya satılmasına vesile olan efsane bir korku oyunu. çok aradım buldum burada paylaşmak istedim
MediaFire Linki
[Gizli içerik]

Uptobox Linki
[Gizli içerik]

Mega Linki
[Gizli içerik]
Teşekkürker