Pandora Direkt 5.0 M33-3 Yükle

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Pandora Direkt 5.0 M33-3 Yükle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,661 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Pandora Direkt 5.0 M33-3 Yükle
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sessiz

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,757
41,746
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By

By

Eğer elinizde magic ms yok ise lütfen aşağıdaki linkten magic ms yapınız

Kurulum
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın ve magic ms'nin (pandora olmuş hafıza kartı) içerisine atın,pandora pili takın karşınıza ilk resimdeki menü gelecek en altta bulunan işaretlediğim sekmeye girin karşınıza ikinci resimdeki menü gelecek burada Install 5.0M33 sekmesine tıklayın adımları takip edin,işlem bitince direkt olara 5.0M33-3 yüklemiş olacaksınız

:download:

Dosya Şifresi:

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,424
2,153
113
37
Siteye Git
ellerine sağlık tuna abi pandorayı sürekli kullannalar için çok güzel oldu bu.indirip deniyelim hemen.....

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,424
2,153
113
37
Siteye Git
orjinal yazılımları kırmak için kullanılır ama bu konudan yapamazsın daha önceden hazır olan pandora magic kartın üstüne atılıyo bu yani senin öncelikle şu işlemi yapman lazım....

karantina82

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 15, 2008
255
1
0
41
indirdim şimdi deniyorum belki elimdeki cihaza hayat verir :)

teşekkürler tuna

simkaa

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2008
4
0
0
selam arkadaslar ben bısey sorucam yenı bı psp slım aldım bıde most wanted aldım ama oyundan sıkıldım yenı oyunlar cok pahalı netten oyun ındırdım ama calısmıo hata verdı ama orjınal sony bayıden aldım arkasında fınal fantasy resımlerı var lımıted versıyonmus galıba tam olarak bılmıorm napmam lazım bı yardımcı olurmusunuzz tesekkurler