PSP Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30,916 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yekx

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,937
20,451
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
XGEN UPDATER v5 ile direkt olarak 5.50 GEN-D3 Full custom firmwareyi Fat ve Slim ( kırılabilir ) psp'lerinize yükleyebilirsiniz,dosyalar tarafımca hazır hale getirilmiştir

Kullanım

Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan bütün dosyaları magic ms'nizin ana dizinine atın ve pandora pilinizi takın karşınıza menü gelecektir menüden Flash Install CFW 5.50 GEN-D3 sekmesi üzerine gelin tuşuna ❌ veya :yuv: tuşuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

HagenTr

Bankai!!!
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2009
238
0
0
32
Çok teşşekkürler Tuna abi, bizi büyük bir eziyetten kurtaracağı kuşkusuz
P.S. konumdaki editlemeler için teşekkür ederim, çok yorgun olduğum için ve elimde slim ta88v3 olmadığı için resim ekleyememiştim.çok güzel olmuş.

imparator29

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 12, 2009
21
0
0
benim bir sorum olacakti yukarida pandora pilinizi takin deniyor pandora pili olmayanlar bunu kullanamazmi acaba tesekkürler.

imparator29

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 12, 2009
21
0
0
arkadaslar her ikinizede tesekkürler mctuna ve yasco ,ben yanilmiyorsam bir ara hangi konudaydi su an hatirliyamadim ama söyle bir soru sormustum benim cfw li slimlite a suan 5.50 gen-d full yüklü bununla baska bir psp ye ihtiyac duymadan pandora pili, ve ms karti yapabilirmiyim ve yapiliyorsada baska bir slimlite i cfw li yapabilirmiyim simdilik sormak istediklerim bunlar arkadaslar tekrar tesekkürler.

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,412
1,468
113
32
Siteye Git
arkadaslar her ikinizede tesekkürler mctuna ve yasco ,ben yanilmiyorsam bir ara hangi konudaydi su an hatirliyamadim ama söyle bir soru sormustum benim cfw li slimlite a suan 5.50 gen-d full yüklü bununla baska bir psp ye ihtiyac duymadan pandora pili, ve ms karti yapabilirmiyim ve yapiliyorsada baska bir slimlite i cfw li yapabilirmiyim simdilik sormak istediklerim bunlar arkadaslar tekrar tesekkürler.
elindeki psp 5.50 gen-d ise pandora pilini yapabilsin magic kartınıda...

dragon8610

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 2, 2009
8
0
0
bnm psp 2006. sistemi 5.03 mhu bunu 5.50 yapabilir miyim ? eğer yapabiliyorsam yardımcı olur musunuz daha önce hiç wersion atmadım ...

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
anakartın büyük ihtimalle ta88v3. 5.03 Gen C rehberini takip etmelisin dostum. Eğer anakartın TA88v3 ise bunu yüklemeye çalışırsan psp brick olur yani kullanılmaz hale gelir.