PSP Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 38,241 kez görüntülenmiş, 112 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan akkorr

comedia

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 26, 2009
86
2
8
43
XGEN UPDATER v5 ile direkt olarak 5.50 GEN-D3 Full custom firmwareyi Fat ve Slim ( kırılabilir ) psp'lerinize yükleyebilirsiniz,dosyalar tarafımca hazır hale getirilmiştir

Kullanım

Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan bütün dosyaları magic ms'nizin ana dizinine atın ve pandora pilinizi takın karşınıza menü gelecektir menüden Flash Install CFW 5.50 GEN-D3 sekmesi üzerine gelin tuşuna ❌ veya :yuv: tuşuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

DOWNLOAD
[Gizli içerik]
tşk

celalkosalay

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
4
0
1
selam arkadaşlar. forumda başlık açmayı bulamadım. benim psp go'da "psp 6.39 PRO-B6" sürümü yüklü. bunu son sürüm olan 6.61'e nasıl upgrade edebilirim? yardımlarınızı bekliyorum.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,094
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
selam arkadaşlar. forumda başlık açmayı bulamadım. benim psp go'da "psp 6.39 PRO-B6" sürümü yüklü. bunu son sürüm olan 6.61'e nasıl upgrade edebilirim? yardımlarınızı bekliyorum.
Sony resmi sitesinden psp go için eboot.pbp update dosyasını indirip güncelleme yapabilirsinx

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,094
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
eline sağlık
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

tuna link kırık ilgilenirmisin
Pazartesi günü yenileyebilirim @desperado dosyalar dükkanda ki bilgisayarımda mevcut