PS3 DLC + YAMA Pes 2015 Stsl yaması

onurmix

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2008
66
628
83
36

PES 2015 Bles Sürümü Uptade V2 uyumlu STSL Güncellemesini Tanitmak istiyorum
PREMİER LİG (logoları,isimleri.formaları) %100
CHAMPIONSHIP LİG (logoları,isimleri.formaları) %100
SÜPERTOTO SÜPER LİG (logoları,isimleri.formaları,yüzleri,kadro) %100
BUNDESLIGA (Borussia Dortmund (logoları,isimleri.formaları) %100 - BAYERN MUNIH (KADRO)
TÜRKİYE (kadro,isimleri.formaları) %100

Kurulum: İndirdiğiniz dosyadan 2 klasör çıkacak
-BLES02088_DATAPACK klasörünü multiman select + start HDD/game/ içine atıyoruz değişikliklere evet diyoruz
-PS3 Klasörünü fat32 usb belleğe atıyoruz ve ps3 e takıyoruz ''KAYITLI VERILER YARDIMCI PROGRAMI (PS3) '' Yazan yere girip Usb belleğimizdekileri buraya kopyalıyoruz üzerine yazılsınmı sorusuna evet diyip oyunumuza Giriyoruz .

PS3 PES 2015 SÜPER TOTO SÜPER LİG YAMASI V.1.0

İNDİR
:download:
[HIDE-THANKS]
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

rar şifresi :www.mcpsp.com[/HIDE-THANKS]​

KARMA TAKIMLAR SILINMIŞ VE ÇİFT OYUNCU SORUNU GİDERİLMİŞTİR

İNDİR
[HIDE-THANKS]

PS3 PES 2015 SÜPER TOTO SÜPER LİG YAMASI V2.0
- Pes Update V.3.0 ile uyumludur. Güncelleme yaptıktan sonra yamayı yükleyebilirsiniz.
- Son transferler Örn: ( Torres ATLETICO MADRID - Tolgay Arslan BEŞİKTAŞ - Cuadrado CHELSEA - Odeggard REAL MADRID - SHAQIRI İNTER MİLAN .....)
- Formalar (STSL Formaları Güncellendi)
- Menejerler ( STSL Menejerleri Düzenlendi Resimleri Eklendi)
- Çift oyuncular silindi Master Lig yapan arkadaşlarin isteği üzerine Karma takimlari Sildim.
- Bazı oyuncuların ülkelerini düzeltmedim çünkü her güncellemede ülkeleri gidiyor Buda çok uğraştırıyor.
- Eksikleri Bildirirseniz Elimden Geldiğince Düzeltmeye Çalışırım İYİ OYUNLAR DİLERİM.
- YAKINDA VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach takımları eklenecektir.

İNDİR
[HIDE-THANKS]

PS3 PES 2015 SÜPER TOTO SÜPER LİG YAMASI V3.0

-Pes Update V4.0 ile uyumludur. Güncelleme yaptıktan sonra yamayı yükleyebilirsiniz.
-Tüm Transferler Güncellendi
-Oyuncuların Vatandaşlıkları Düzeltildi. Çift oyuncular silindi
-Menejer Resimleri ve İsimleri Güncellendi
-Yeni EKlenen Takımlar ( Vfl Wolfsburg - Borussia M. Gladbach - FC Augsburg )
-Güncellemeler Devam Edecek www.mcpsp.com 'u takip edin.

İNDİR
[HIDE-THANKS]

PS4 PES 2015 TRANSFER GÜNCELLEMESİ

İNDİR
[HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

mehmet2576

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 20, 2010
352
128
43
31
Öncelikle verdiğiniz bu ciddi emekler için ne kadar teşekkür etsek azdır diye düşünüyorum. Bir kaç sorum olacaktı; daha önceki yamanız blus versiyonu ile uyumlu idi, şimdiki sanırım bles versiyonu ile uyumlu, yani blus olanlar kullanayamayacak mı yamayı? Birde versiyon 2.0 update yapmayanlar sadece datapack 2.0 yüklü olanlar bu yamayı kullanamayacaklar mı?

onurmix

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2008
66
628
83
36
Yapılan emeğin önemini anladığınız için ben teşekkür ederim Bu yamayı sadece tek başıma yaptığım için beni baya yordu. Ama az kaldı İnşallah sizlerde beyenerek oynarsınız tek amacım bu. Blus versiyonu olanlarda bu yama çalışmaz Birde Konaminin çıkardığı en son güncelleme yi yapmayanlarda bu yama çalışmaz.

mehmet2576

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 20, 2010
352
128
43
31
Yapılan emeğin önemini anladığınız için ben teşekkür ederim Bu yamayı sadece tek başıma yaptığım için beni baya yordu. Ama az kaldı İnşallah sizlerde beyenerek oynarsınız tek amacım bu. Blus versiyonu olanlarda bu yama çalışmaz Birde Konaminin çıkardığı en son güncelleme yi yapmayanlarda bu yama çalışmaz.
Program ile mi yaptınız bu yamayı yoksa pes 2015'in düzenleme kısmından mı yaptınız? Eğer düzenleme kısmından yaptıysanız konaminin update'lerin yapmasakta çalışması gerekir diye düşünüyorum :s