PS4 Türkçe YAMA Prey PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Prey PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 588 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Prey PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan galata0185

Castellanos

Moderator
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
132
515
93

Sevgili mcpsp üyeleri, PREY oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle çeviride emeği geçen arkadaşlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. PS4 portunu portunu yapan ve yamayı benimle paylaşan ThisRock arkadaşımıza da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark:)

NOT: Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

PROJE YÖNETİCİSİ
ferex28
rewold20

ÇEVİRMENLER
KederliLahmacun
rewold20
Oğuz Tuncel
Ahmet Tüfekçi
ferex28
mzzdrn
Kerem Aygün

PS4 Port ve Düzenleme

ThisRock

OYNANIŞ VİDEOSU ( Oynanış videosu için teşekkürler ThisRock :) )

OYUN LİNKİ

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Not: Sadece oyunu indiriniz.

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Konuya yama linki eklenmiştir. :)

Son düzenleme:

tolga_inceoglu

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 25, 2012
39
16
8
37
elinize kolunuza sağlık ,emeği geçen herkese teşekkürler :)

elinize sağlık :)

nate86

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2017
165
11
18
üstad eline emeğine sağlık yine güzel bir yama olmuş bu arada cod ww2 oyununa da tr yama yapabilseydin iyi olurdu çok güzel bir hikayesi var

Castellanos

Moderator
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
132
515
93
elinize kolunuza sağlık ,emeği geçen herkese teşekkürler :)

elinize sağlık :)
Keyifli oyunlar dileriz. :)

üstad eline emeğine sağlık yine güzel bir yama olmuş bu arada cod ww2 oyununa da tr yama yapabilseydin iyi olurdu çok güzel bir hikayesi var
Şu an uğraştığım başka yamalar var. Eski yamalarda buna dahil. Bu oyunun aracı yok diye biliyorum. :)