PS3 OYUN Pro Evolution Soccer 2013 Türkçe

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Pro Evolution Soccer 2013 Türkçe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,358 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 82 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Pro Evolution Soccer 2013 Türkçe
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan enderfer12

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,332
11,174
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git

İndir
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Not: Düzgün link olmadığı için eklemek gerektiğini farkettim o yüzden upload ettim.

Son düzenleme:

walaxy

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 6, 2021
17
3
3
merhaba yonetici arkadasim elimde v10 surum var sariyerlipesyama formda paylasa bilirmiyim ? kadrosuda var oyunun kendisisede var faydasi dokunurmu acaba ? ve egerki paylasmak istersem hangi siteye upload etmem arkadaslarada fayda saglar ?

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,332
11,174
113
Siteye Git
merhaba yonetici arkadasim elimde v10 surum var sariyerlipesyama formda paylasa bilirmiyim ? kadrosuda var oyunun kendisisede var faydasi dokunurmu acaba ? ve egerki paylasmak istersem hangi siteye upload etmem arkadaslarada fayda saglar ?
Kendinize ait olmayan bu tür oyunları paylaşmak ne yazık ki yasak, yinede iyi niyetiniz için teşekkürler.

MCPSP.COM Uyarı!

Açacağınız konu başkalarının yaptığı gibi alıntı çalıntı olmamalı,yabancı kaynaklı forum sitelerinden edindiğiniz bilgileri forum sitemizde paylaşabilir ve sizin kendinize ait konuları forumumuzda paylaşabilirsiniz, .
siz başkaları gibi çalıntı konularla forum içeriği oluşturmayın.
Kurallara uyulmaması halinde konu kilitlenir, silinir veya onaylanmayabilir ya da uzaklaştırılabilirsiniz!

zibidik

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2023
10
2
3
1 haftadır konsola türkçe spiker ve dlc6.0 yamasını yüklemeye çalışıyorum neredeyse forumdaki tüm yöntemleri denedim ancak başaramadım bunu yüklersek 2013 kadrosuna çevirebilir miyiz

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,332
11,174
113
Siteye Git
1 haftadır konsola türkçe spiker ve dlc6.0 yamasını yüklemeye çalışıyorum neredeyse forumdaki tüm yöntemleri denedim ancak başaramadım bunu yüklersek 2013 kadrosuna çevirebilir miyiz
Datapack 6.0 ve türkçespiker dosyaları oyunun içerisine kopyalanıyor neden yapamadınız anlamadım. Burda paylaştığım benim yedeklerimde olan oyunlardan olduğu için muhemelen oyunun sade halidir(en fazla datapack 6.0 yüklüdür, türkçespiker yoktur ekstra indirip yükleyebilirsiniz).

Oyunuza save dosyası yüklediyseniz, silin save dosyalarını kadrolar 2013'e dönecektir.