PS4 Yardım PS 4den usb ye pkg dosyasi atma

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Beytullahx58 tarafından oluşturulan PS 4den usb ye pkg dosyasi atma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS 4den usb ye pkg dosyasi atma
Konbuyu başlatan Beytullahx58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytullahx58

Beytullahx58

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 18, 2022
22
1
3
Merhaba kirik ps 4 de Ps 4 den usb ye PKG dosyasi aktariliyormu fifa 22 icin lazim pc de turkce yama yapicamda

captaintommix

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
36
14
8
Merhaba kirik ps 4 de Ps 4 den usb ye PKG dosyasi aktariliyormu fifa 22 icin lazim pc de turkce yama yapicamda
Filezilla FTP programı ile konsola bağlanıp oyun CUSA koduna göre oyuna ait pkg dosyasını bulup ister direk bilgisayar masaüstüne ister USB flash içine atabilirsin. Youtube videolarına bak öğrenirsin basit bir işlem.

Beytullahx58

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 18, 2022
22
1
3
Filezilla FTP programı ile konsola bağlanıp oyun CUSA koduna göre oyuna ait pkg dosyasını bulup ister direk bilgisayar masaüstüne ister USB flash içine atabilirsin. Youtube videolarına bak öğrenirsin basit bir işlem.
Pc 4 kirik ya ama şimdi innternet filan giremiyorum bu programla ps 4 e bağlansam bisey olurmu

captaintommix

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
36
14
8
Disable updates yapıp Al azif DNS'lerini girdikten sonra konsolda interneti açabilirsiniz. Araştırın bu dediklerimi bulursunuz.